Ступінь в фармації

Загальні відомості

Опис програми

Ваше покликання живе.

Зі ступенем аптеки Universidad Europea навчитеся практично, досвідченим і живим способом. Оскільки наша методологія базується на вивченні через імітацію клінічних випадків, які протистоять вам у реальних ситуаціях.

Ви будете працювати в Імітованому аптечному офісі, лікарняній аптеці та консультаціях з клінічної фармації, розташовану в нашій імітаційній лікарні, де ви зможете застосувати всі знання, навички та вміння, необхідні для вирішення ситуацій, які виникають при догляді пацієнтів. Таким чином, ви будете тренуватися в безпечних умовах, перш ніж наблизитися до будь-якого випадку з пацієнтами.

Клінічне вивчення найвищої якості, яке доповнюється практикою в аптеках, які впровадили посібник з належної практики Офіційного коледжу фармацевтів Мадрида (COFM) та / або у лікарнях (Quirnasalud Group). Крім того, ви можете здійснити стажування у наукових центрах або фармацевтичних компаніях.

Додаткова підготовка:

Поряд зі ступенем навчання в аптеці ви проведете Експертний курс з фармацевтичного управління та фармацевтичного маркетингу, за допомогою якого ви дізнаєтеся, як ефективно управляти бізнесом: маркетинговий план, управління пацієнтами, покупки, запаси, продажі чи лінійні. ,

Інновації:

Не тільки в технології та методології викладання; також у нових темах, таких як фармакогенетика.

Професійне з'єднання:

Ви будете постійно контактувати з професійним світом в руках ваших професорів, які є провідними спеціалістами у галузі досліджень, аптеки та фармацевтичної галузі.

Міжпрофесійна освіта:

Працювати в міждисциплінарних колективах з іншими студентами в галузі наук про здоров'я університету, навчитися взаємодіяти з іншими лікарями, медичними сестрами, психологами тощо. так само, як ви будете робити в реальному житті.

Знайте допомогу з профілактики та дослідження здоров'я, за допомогою якої можна зменшити кількість викладання на 15%.

Практичне, корисне, реальне навчання:

Вивчення фармації в Universidad Europea вивчає вашу професію за допомогою інноваційної навчальної моделі з перевіреною міжнародною ефективністю на основі інтеграції навчального матеріалу, міжпрофесійної освіти, моделюються сценаріїв, якісного клінічного навчання та об'єктивних платформ та систем оцінки.

Формуюча пропозиція, яка зосереджується на тому, щоб пропонувати нашим студентам високий рівень відвідуваності та всебічне бачення пацієнта з багатопрофільним і повністю персоналізованим підходом. У офіційній кваліфікації важливо детально описати всіх професорів програми.

 • З інтеграцією навчального матеріалу ви матимете більш повне, реальне бачення та кращу асиміляцію знань. Таким чином, ви отримаєте твердий науковий досвід, оскільки ви навчаєтесь інтегрованим чином основні предмети, що дозволять вам поєднати знання, які ви навчаєте, з тим, яким буде клінічна практика, і успішно стикаються з клінічними випадками, які потрібно виконувати як у сценаріях моделювання, так і в практика перед справжнім пацієнтом.
 • Працює в імітаційних середовищах, обладнаних найсучаснішою технологією. Завдяки моделюванню клінічних випадків ви зіткнетеся з реальними ситуаціями в моделюваному середовищі, такому як наш Імітований аптечний офіс, лікарняна аптека або Консультації з клінічної фармації, розташовані в нашій Симульованої лікарні, де ви розпочнете всі знання та навички, отримані та розроблені всі професійні навички та вміння, необхідні для вирішення ситуацій, що виникають при догляді пацієнтів. Таким чином, ви будете тренувати імітацію середовища, дуже симульовану до реальності, перш ніж реалізувати практику з реальними пацієнтами, що дасть вам всю безпеку при наближенні до будь-якого типу випадків.
 • Міжпрофесійна освіта. Крім того, багато з цих випадків будуть працювати в міжпрофесійних командах з іншими студентами в галузі наук про здоров'я університету. Ви навчитеся спілкуватися з іншими фахівцями у галузі охорони здоров'я (лікарями, медичними сестрами, психологами тощо) так само, як ви будете робити в реальному житті, і що дозволить вам отримати ширший та цікавіший погляд на фармацевта. Таким чином, ви дізнаєтесь про спільне лідерство, роз'яснення функцій, функціонування команди, міжпрофесійне спілкування, міжпрофесійне вирішення конфліктів, серед іншого, розміщення пацієнта в центрі та отримання кращого медичного обслуговування.
 • Практичне якість залишається. І, звичайно, ви закриєте свої тренінги з практичним вивченням найвищої якості. Для цього ви проходите стажування в аптеках, які впровадили посібник з належної практики офіційного фармацевтичного коледжу м. Мадрид (COFM) та / або лікарень (Quirnasalud Group). Ви також можете пройти стажування у науково-дослідних центрах або фармацевтичних компаніях.
 • Завдяки платформі для оцінки практичних дій, новаторська система в Іспанії, створена нашою командою викладачів, ваша робота та практика оцінюються об'єктивно, оскільки перед початком тестів ви знаєте, які аспекти будуть оцінюватися і які Вони будуть критеріями для цього. Крім того, наша система оцінювання професійних компетенцій називається структурованою цільовою клінічною оцінкою (ECOE), в якій створюються сценарії імітаційних клінічних випадків, що дозволяє учителям оцінювати їх компетентність у різних ситуаціях лікування пацієнтів.

Все це, з індивідуальним навчальним процесом, а також підтримка особистого наставника, який буде супроводжувати вас у вашій академічній та професійній кар'єрі.

обладнання

Щоб ви могли максимально використати нашу інноваційну академічну модель, Факультет біомедичних наук та охорони здоров'я пропонує вам найсучасніші лабораторії - імітаційні зали, обладнані найсучаснішою технологією:

 • Спеціалізовані лабораторії оснащені найсучаснішим обладнанням та комп'ютерним обладнанням, в яких ви будете експериментувати з усіма знаннями: біомедицина, біологія, генетика, мікробіологія, хімія, фармацевтичні технології тощо.
 • Власна лабораторія ступеня в змозі розвивати практику фармацевтичної технології
 • Засоби CSIC та Інституту здоров'я Карлоса III з практики вірусології та імунології. Співпраця з дослідницьким центром Лікарні параплегіки Толедо з метою розробки більш складних методів титрування, що вимагають використання великого обладнання
 • Науково-дослідні лабораторії, керовані дослідниками першого рівня та в яких студентах стипендій співпрацюють.
 • Модуляційні кімнати: Simulated Community Pharmacy і Simulated Hospital, де розташовані наші лікарняні аптеки та фармацевтична допомога. Таким чином, ви будете адаптуватися до лікування громадськості, пацієнтів та інших фахівців у галузі охорони здоров'я, і ​​ви зможете стати професіоналом, який зможе відповісти на поточні потреби населення в охороні здоров'я.

Додаткове навчання

Поряд з вашими бакалавризаціями ви проведете Експертний курс з управління фармацевтичною діяльністю та фармацевтичним маркетингом, за допомогою якого ви дізнаєтеся, як ефективно управляти Community Pharmacy: маркетинговий план, управління пацієнтами, покупки, запаси, продаж чи лінійний ...

Ця експертна програма має тривалість 12 ECTS, яку навчають поступово з першого року навчання.

Підготовтесь до того, щоб бути світовим професіоналом, пройшовши досвід навчання з міжнародним перебуванням.

На факультеті біомедичних наук Universidad Europea в Мадриді ми робимо ставку на рішучу міжнародну програму для ступеня фармації, в якій, з другого року, ви будете робити принаймні одну тему, повністю викладену англійською мовою. Крім того, ви будете проводити заходи на цій же мові впродовж усіх навчань з нами.

Зробіть міжнародне перебування в престижних університетах, де ви можете пройти курси, стажування в науково-дослідних лабораторіях, практичні компанії в фармацевтичному секторі та професійну практику в аптеці в країнах Шенгену (Європейський Союз: Великобританія та Франція).

Університети, з якими ми підтримуємо угоду, є:

 • ВЕЛИКОБРИТАНІЯ: УНІВЕРСИТЕТ ПОРТУМУ
 • ВЕЛИКОБРИТАНІЯ: УНІВЕРСИТЕТ ГРЕНВИЧ
 • ВЕЛИКОБРИТАНІЯ: UCL, ЛОНДОН
 • ХОРВАТІЯ: УНІВЕРСИТЕТ РІЄКЕ
 • НІМЕЧЧИНА: ВУРЗБУРГСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 • MÉJICO: UNIVERSIDAD VALLE DE MÉJICO
 • БРАЗИЛЬ: UNIVERSIDADE POTIGUAR
 • ЧІЛІ: UNIVERSIDAD ANDRES BELLO

Крім того, ви будете відвідувати організацію заходів у вашому університетському містечку: лекції та майстер-класи, що проводяться найвидатнішими професіоналами галузі та престижними міжнародними ораторами, та багато інших заходів.

Основні медичні установи, в яких ви практикуєте

Окрім теоретичної підготовки та практики моделювання, ви будете закривати свої тренінги практичним вивченням найвищої якості. Для цього ви проходите стажування в аптеках, які впровадили посібник з належної практики офіційного фармацевтичного коледжу м. Мадрид (COFM) та / або лікарень (Quirnasalud Group). Ви також можете пройти стажування у науково-дослідних центрах або фармацевтичних компаніях.

Де я можу працювати?

Після закінчення вашого ступеня фармації в Universidad Europea Мадрида ви будете висококваліфікованим фахівцем для виконання вашої професійної діяльності в області спільноти та лікарняної аптеки з повним баченням фармацевтичного менеджменту та догляду та міжпрофесійної освіти. Ви також будете готові працювати в інших сферах професії, таких як дослідження, розробка, виробництво, маркетинг, управління та контроль якості нових лікарських засобів та продуктів для здоров'я.

Компанії та сектори, де ви можете розвинути свою професію:

 • Дослідницькі центри
 • Фармацевтичні компанії
 • Харчова промисловість
 • Хімічна та екологічна промисловість
 • Косметичні компанії та інші продукти для здоров'я
 • Аптека
 • Лікарняні центри та інші медичні послуги
 • Адміністрація охорони здоров'я
 • Консультанти та навчальні центри.

Регульована професія

Основна мета фармацевтичного дипломування в Universidad Europea Мадрида - підготовка фахівців з профілем, пристосованим до регульованих компетенцій цієї професії, за наказом CIN / 2137/2008 від 3 липня, який встановлює вимоги до перевірка офіційних університетських ступенів, які відповідають вимогам професії фармацевта.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to ... Детальніше

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to social progress through an entrepreneurial spirit and social commitment. Згорнути
Мадрид , Шанхай , Сан - Дієго , Ірвін , Валенсія , Алкобенди , Санта-Крус-де-Тенеріфе , Villaviciosa de Odón , Іспанія Інтернет , Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія + 9 Більше Менше