Ступінь магістра в галузі психічного здоров'я та психіатрії

Загальні відомості

Доступних місць: 3

Опис програми

Ступінь магістра в галузі психічного здоров'я та психіатрії

Психічне здоров'я та пов'язані з ним проблеми є однією з найбільш чутливих сфер здоров'я людей. Фактично, проблеми психічного здоров'я становлять 13% глобального тягаря захворювань (ВООЗ, 2001 рік) і що 5 з 10 причин, що призводять до інвалідності, є проблемами психічного здоров'я (ВООЗ, 2003). Враховуючи, що масштаби проблем психічного здоров'я населення впливають на індивідуальні страждання, феномени соціального виключення та прямі або непрямі витрати на психічні захворювання (ВООЗ, 2003 р.), Необхідність Медсестринство в цій сфері широко визнається або органами Європейського Союзу (2004 р.), Або міжнародними органами, такими як ВООЗ, який у 2003 р. Запропонував навчальний план для спеціалізованої підготовки по догляду за психічним здоров'ям після загальної освіти.

Визначення профілю компетентності медсестринського спеціаліста з питань психічного та психічного здоров'я вже є реальністю у багатьох країнах. У Португалії Орден медсестер здійснив дослідження, яке підтвердило профіль компетентності медсестри загальної медичної допомоги. У той же час було проведено ряд досліджень та дебатів щодо конкретних компетенцій медсестер з психічного та психічного здоров'я, що дозволяє побудувати теоретичний довідник для цього визначення.

У цьому контексті, для профілю фахівця, який закінчив на рівні магістрів, ми будемо приймати визначення, що включає в себе набір навичок, умінь, навичок, загальних і спеціалізованих знань, області набору методів і процедур в рамках спеціалізованого сестринського догляду, що оцінюється в випробувальна ситуація або при виконанні заходів, що характеризують професійні вправи.

Визначення профілю компетентності медсестринського спеціаліста з питань психічного здоров'я та психіатрії вже є реальністю у багатьох країнах. У Португалії замовлення медсестер проводило дослідження, яке підтверджувало профіль компетентності медсестри загальної медичної допомоги. Водночас проводяться деякі дослідження та дебати про специфічні компетенції психіатричних та психіатричних медсестер, що дозволяє побудувати теоретичний довідник для цього визначення.

Загальні цілі навчального циклу

Майстер-курс з психічного здоров'я та психіатрії - це спеціалізована підготовка, яка має на меті підготувати медсестер до розвитку автономної та взаємозалежної діяльності в галузі психічного здоров'я та психіатричного догляду.

У своїй освітній складовій, на додаток до орієнтації на продуктивність і професійний розвиток, вона прагне дотримуватися основних цілей політики вищої освіти шляхом надання навичок, які дозволяють навчання протягом усього життя і знання та навички розуміння: проблеми в нових і / або складних ситуаціях, в широкому і міждисциплінарному контексті; розробка рішень та винесення судових рішень, включаючи роздуми про їхні етичні та соціальні наслідки; передача висновків чітким і однозначним чином.

120 ETCS

Початок курсу: вересень 2019 року

Тривалість: 4 семестри / 2 роки навчання

Кількість вакансій: 20

Збори:

  • Заявка - 50 €
  • Реєстрація - 150 €
  • Щорічна академічна плата (щорічне навчання) - 1500 €

Фази застосування

Розкриття результатів

Реєстрація / Реєстрація

Початок курсу

1/3/2019 до 12/4/2019

26.04.2016

5/13/2019 до 17.05.2016

19.09.2019

4/29/2019 до 6/14/2019

6/26/2019

8/7/2019 до 7/12/2019

19.09.2019

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

A Escola Superior de Enfermagem de Coimbra (ESEnfC) é uma instituição de ensino superior pública e uma referência nacional e internacional no desenvolvimento e afirmação da disciplina de enfermagem. ... Детальніше

A Escola Superior de Enfermagem de Coimbra (ESEnfC) é uma instituição de ensino superior pública e uma referência nacional e internacional no desenvolvimento e afirmação da disciplina de enfermagem. Згорнути
Коїмбра , Коїмбра , Коїмбра + 2 Більше Менше