Магістр вегетаріанського харчування та дієтології

Загальні відомості

Опис програми

Прогрес таких наук, як біохімія, молекулярна біологія, патофізіологія, токсикологія та дієтологія, робить харчування одним із найбільш застосованих, сучасних та захоплюючих наук; тому він вимагає аналізу не лише з наукової точки зору, але й з людського. У цьому контексті вегетаріанське харчування пропонується як альтернативна модель харчування, заснована на принципах етики, здоров'я та екології.

Кількість вегетаріанців у західних країнах постійно зростає; однак, враховуючи цей зростаючий попит, у професіоналів все ще немає доступних інструментів, щоб відповісти на запити вегетаріанців та бажаючих стати вегетаріанцями. В даний час професіоналу потрібно постійне навчання, що дозволяє йому / їй отримати високий рівень спеціалізації, як того вимагають користувачі, клієнти або пацієнти, з якими він / вона взаємодіє, а також державні чи приватні установи, де працює професіонал.

Це викликало необхідність підготовки фахівців з харчування в цій галузі, також адаптованих до позицій важливих міжнародних наукових організацій (проконсультуйтеся з позицією Американської дієтичної асоціації з 2009 р.), І зробивши доступними концепції та компетенції цієї галузі наук про харчування. Наш освітній досвід та методика забезпечують жорстку, якісну освіту.

Тривалість програми - 70 кредитів ECTS (18 місяців) і складається з навчальних та інтерактивних онлайн-заходів із заключним проектом магістра (або дипломної роботи), що становить загалом 70 кредитів.

Кожна діяльність складається з серії модулів, структурованих відповідно до точного навчального порядку. Кожен модуль розділений на теми, в яких документи чітко і конкретно організовані. Інтерактивна діяльність в Інтернеті складається з участі у форумах та конференціях, покликаних стимулювати критичну здатність студента, набувати здібностей та нових знань, знайдених у медичній науковій літературі. Є 10 навчальних модулів, які представляють загалом 58 кредитів; Проект підсумкового курсу нараховує 12 додаткових кредитів.

Останнє оновлення Жов 2019

Про навчальний заклад

The growing and global presence of FUNIBER is due to a teaching model that promotes the collaboration and cooperation among nations to enrich people formation. This model is the result of more than ei ... Детальніше

The growing and global presence of FUNIBER is due to a teaching model that promotes the collaboration and cooperation among nations to enrich people formation. This model is the result of more than eight years of experience of FUNIBER teaching graduate distance semi-attending and non attending virtual international projects of cooperation and formation with enterprise. This guarantees a model that supply effective results in relation to the teaching investment assumed versus the return in knowledge formation and personal and organizational learning. All of this because FUNIBER’s educative model guarantees a high quality global formation. Згорнути