Ступінь магістра дієтології

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Студенти в цій програмі зможуть застосовувати новітню інформацію в галузі харчових продуктів, харчування, керування їжею та благополуччя для підвищення дієтичної практики; мислити самостійно та критично, щоб оцінювати та застосовувати нові концепції та теорії досліджень для просування професії дієтології; розуміти державну політику та існуючі системи надання медичної допомоги з особливою увагою до ролі дієтолога; і просунути професію дієтології, сприяючи практиці на основі доказів.

Кар'єра

Багато дієтологів працюють у медичних закладах або установах охорони здоров'я, включаючи:

  • лікарні
  • розширені засоби догляду
  • приватна практика
  • програми для літніх людей
  • некомерційні та комерційні підприємства

Акредитація

Університет штату Канзас акредитований Вищою навчальною комісією Північної центральної асоціації коледжів і шкіл. Дидактична програма з дієтології в K-State наразі отримує постійну акредитацію Ради з акредитації з питань освіти з питань харчування та дієтики (ACEND) Академії. харчування та дієтики (раніше Американська дієтична асоціація).

Останнє оновлення Сер 2019

Про навчальний заклад

Whether you want to learn online or develop professionally, Kansas State University Global Campus is your connection to education that reaches you no matter where you are.

Whether you want to learn online or develop professionally, Kansas State University Global Campus is your connection to education that reaches you no matter where you are. Згорнути
Манхеттен , США Інтернет + 1 Більше Менше