Ступінь магістра з аналізу здоров'я

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Веб-сайт магістратури: href = "https://www.ucm.es/maass

Загальні адміністративні запити: Служба загальної інформації. Електронна адреса: informacion@ucm.es

Конкретні академічні консультації: пан Франсіско Понсе Гордо (координатор). Електронна пошта: pponce@farm.ucm.es

 • Тип освіти: віч-на-віч.
 • Кількість запропонованих нових місць для входу: 35
 • Загальна кількість кредитів: 90
 • Викладаються мови: іспанська.
 • Орієнтовна ціна: 45,02 євро за кредит (для іспанців, іноземців та тих, хто має законний статус резидентів в Іспанії) та 84,07 євро за кредит для інших студентів.
 • Стипендія магістра: дивіться відповідну інформацію тут .

мети

Ступінь магістра в галузі аналізу здоров'я - це офіційний аспірантуру, адаптований до Європейського простору вищої освіти (ЄПВО). Це міжфакультетська ступінь магістра університету, в якій беруть участь факультети фармакології, біологічних наук та хімічних наук UCM. Він заснований на 60-річному досвіді навчання післядипломної роботи аналітиків, проведеного Школою клінічного аналізу, навчальним центром UCM, приєднаним до Фармацевтичного факультету (ОМ від 16 грудня 1966 р.).

Ступінь магістра з аналізу здоров’я пропонує професійний профіль, спрямований на забезпечення післядипломної підготовки з професійної практики хімічного, біохімічного та біологічного аналізу в галузі охорони здоров'я. Він орієнтований на випускників ступенів наук про здоров'я та наук про підготовку кадрів у галузі охорони здоров'я.

Навчальний рік 2020-21

Курс 1

Код Тема Характер Кредити Пропонується
603551 Клінічна біохімія Обов’язково 6,0 Так
603553 Імунологічна діагностика Обов’язково 6,0 Так
603555 Мікробіологічна діагностика Обов’язково 6,0 Так
603556 Паразитологічна та мікологічна діагностика Обов’язково 6,0 Так
603554 Фізіологія органічних рідин Обов’язково 6,0 Так
603571 Генетика За бажанням 6,0 Так
603570 Аналітична хімія За бажанням 6,0 Так
603550 Біохімічні та молекулярні методи Обов’язково 6,0 Так
603552 Інструментальні методи, що застосовуються до аналізу здоров'я Обов’язково 6,0 Так

Курс 2

Код Тема Характер Кредити Пропонується
603562 Аналіз токсичності санітарного значення За бажанням 6,0 Так
603557 Управління лабораторією аналізу здоров'я Обов’язково 6,0 Так
603559 Молекулярні маркери: біосанітарна діагностика За бажанням 6,0 Так
603560 Нові технології, застосовані до мікробної діагностики та епідеміології За бажанням 6,0 Так
603558 Молекулярна патологія За бажанням 6,0 Так
603563 Зовнішні практики Зовнішні практики 18.0 Так
603564 Магістерська робота (аналіз здоров'я) Кінець магістерського проекту 6,0 Так

одержувачі

Ступінь магістра в галузі аналізу здоров’я спрямована на випускників ступенів наук про здоров'я (фармація, медицина, медсестринство, ветеринарія тощо) та наукових ступенів (хімія, біологія, біотехнологія, біохімія, бактеріологія, наука і технології Їжа тощо), які супроводжували галузі та / або приймали предмети, пов'язані з профілем майстра.

Академічна координаційна комісія магістра університету відбирає кандидатів відповідно до їх академічного запису та їхніх біографічних даних, оцінюючи, серед інших аспектів, попередню діяльність, проведену з питань, пов'язаних з аналізом здоров'я, можливим попереднім професійним досвідом та її зв’язок з темою магістра, стипендіями, публікаціями тощо.

Чому навчатися цьому майстру?

Хоча магістр аналізу здоров’я , хоча переважно орієнтований на сферу клінічного аналізу, пропонує однією із своїх цілей завершити та забезпечити комплексне навчання в галузі охорони здоров’я не лише для професіоналів з охорони здоров’я, але і для всіх, що стосуються університету. інакше з санітарними та санітарними умовами громади. Таким чином, до кар'єрних можливостей належать як компанії, так і організації, що займаються службами охорони здоров'я (наприклад, лабораторіями клінічного аналізу) та ті, які присвячені аналізу споживчих товарів (лікарських засобів, косметики, продуктів харчування тощо) або зразків навколишнього середовища.

Вимоги до вступу до магістрів

Невміючі університетські магістри

 • Майте будь-який з наступних назв:
  • Іспанський офіційний університетський ступінь .
  • Назва, видана установою Європейського простору вищої освіти (ЄПВО) та надає повноваження в країні видачі для доступу до магістерської освіти.
  • Назва освітніх систем за межами ЄПВО, що надає повноваження в країні видачі на отримання доступу до магістерської освіти, гомологізована або оголошена еквівалентною ступеня та академічного рівня ступеня або ступеня Міністерством освіти та професійної підготовки . У разі відсутності згаданої гомологізації чи еквівалентності, необхідно мати дозвіл або дозвіл доступу, наданий цим університетом.
  • Або проводити під час курсу, в якому попередньо зареєстровані дослідження, що ведуть до отримання будь-якого з попередніх ступенів, і зможете довести отримання такого до дати, встановленої у відповідному дзвінку (див. Href = "https: //www.ucm.es/requisitos-de-admision-a-masteres ).
 • Крім того, студенти із зарубіжних освітніх систем, чия рідна мова відрізняється від іспанської, повинні довести рівень В2 іспанської мови (або вище) .
 • Конкретні вимоги, які може мати будь-який із запитуваних майстрів. Ви можете проконсультуватися з цим, зайшовши на веб-сайт самого Майстра.
Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como ... Детальніше

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como centro de referencia para el continente latinoamericano. Згорнути