Ступінь магістра з оптикометрії та зору

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

 • Тип освіти: віч-на-віч.
 • Кількість нових місць для входу: 40
 • Загальна кількість кредитів: 60
 • Викладаються мови: іспанська.
 • Орієнтовна ціна: 45,02 євро за кредит.
 • Стипендія магістра: дивіться відповідну інформацію тут .

мети

Ступінь магістра з оптикометрії та зору нещодавно була змінена таким чином, що вона має подвійну клінічну та слідчу спрямованість. Студент отримає спеціалізовану підготовку в галузі оптикометричної клінічної допомоги та придбає навички та знання, які дозволять виконувати дослідницькі завдання у галузі клінічної оптикометрії та зорових наук.

Навчальний рік 2020-21

Курс 1

Код

Тема

Характер

Кредити

Пропонується

608935

Успіхи діагностики та профілактики ретинопатій

Необов'язково

6,0

Так

608931

Біомаркери та методи діагностики патологій очей

Необов'язково

6,0

Так

608929

Розширена контактологія в клініці

Обов'язковий

6,0

Так

608936

Старіння зорової системи

Необов'язково

6,0

Так

608926

Статистика та методи біосанітарних досліджень

Обов'язковий

6,0

Так

608934

Морфогенез та вади розвитку очей, нейроанатомія та візуальні зміни

Необов'язково

6,0

Так

608930

Клінічні практики

Обов'язковий

6,0

Так

608937

Обробка зображень

Необов'язково

6,0

Так

608927

Розширені методи дослідження зору

Обов'язковий

6,0

Так

608938

Магістерська робота

Магістерська дисертація

12,0

Так

608928

Зір у рефракційній хірургії

Обов'язковий

6,0

Так

одержувачі

Рекомендований профіль випускників або випускників з оптики та оптикометрії . До нього також можна отримати інші офіційні наукові ступені в галузі охорони здоров'я або пов'язані з ними експериментальні.

Чому навчатися цьому майстру?

Ви досягнете більшої професійної спеціалізації та вдосконалите свої клінічні навички в різних сферах, таких як вдосконалена контактологія, короткозорість, госпітальна оптометрична допомога, очна та рефракційна хірургія, вдосконалені методи дослідження зору тощо. Ви також дізнаєтесь основи наукової методології, яка дозволить виконувати дослідницькі завдання в галузі клінічної оптикометрії та зорових наук.

Проведення клінічної практики з пацієнтами та проведення семінарів провідними спеціалістами. Ця спеціалізована підготовка може розширити Ваші перспективи роботи: робота в лікарнях, очних та очних клініках, компаніях, відповідальних за виробництво та продаж обладнання в секторі оптики та оптикометрії, R + D + i тощо.

Оскільки це офіційний ступінь магістра, він також дозволить вам отримати доступ до докторантури. Всі викладачі магістра університету - це висококваліфіковані лікарі з великим викладацьким та дослідницьким досвідом. Стипендії факультету оптики та оптикометрії оголошуються щорічно, окрім тих, які пропонують Universidad Complutense de Madrid та Міністерство освіти, культури та спорту.

Вимоги до вступу до магістрів

Невміючі університетські магістри

 • Майте будь-який з наступних назв:
  • Іспанський офіційний університетський ступінь .
  • Назва, видана установою Європейського простору вищої освіти (ЄПВО) та надає повноваження в країні видачі для доступу до магістерської освіти.
  • Назва освітніх систем за межами ЄПВО, що надає повноваження в країні видачі на отримання доступу до магістерської освіти, гомологізована або оголошена еквівалентною ступеня та академічного рівня ступеня або ступеня Міністерством освіти та професійної підготовки . У разі відсутності згаданої гомологізації чи еквівалентності, необхідно мати дозвіл або дозвіл доступу, наданий цим університетом.
 • Або виконувати під час курсу, в якому ви попередньо зарахуєте навчання, що призводять до отримання будь-якого з попередніх ступенів, і зможете довести його отримання до 30 вересня 2020 року .
 • Крім того, студенти із зарубіжних освітніх систем, чия рідна мова відрізняється від іспанської, повинні довести рівень В2 іспанської мови (або вище) .
 • Конкретні вимоги, які може мати будь-який із запитуваних майстрів. Ви можете проконсультуватися з цим, зайшовши на веб-сайт самого Майстра.
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como ... Детальніше

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como centro de referencia para el continente latinoamericano. Згорнути