Ступінь магістра з питань харчування людини та прикладної дієтики

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

 • Тип освіти: віч-на-віч.
 • Кількість нових місць для входу: 50
 • Загальна кількість кредитів: 60
 • Викладаються мови: іспанська.
 • Орієнтовна ціна: 45,02 євро за кредит.
 • Стипендія магістра: дивіться відповідну інформацію тут .

мети

Основна мета магістра університету з питань харчування та дієтології людини - доповнити підготовку випускників та заглибитись у різні аспекти харчування та дієтології людини з метою зміцнення здоров'я населення та людей та підтримання та відновлення здоров'я.

З цього випливає формування у двох модулях, одному базовому та іншому спеціалізації, який, у свою чергу, складається з різних предметів, починаючи від основних аспектів дослідження людських груп, передачі та передачі результатів, оновлення знань, до конкретних аспектів. дієти по відношенню до способу життя, а також його значення при найбільш поширених захворюваннях і, як висновок, модуль магістерської дисертації, який інтегрує всі знання, вміння та навички, розроблені в попередніх модулях, з метою розвитку У студента основні, загальні, поперечні та конкретні компетенції відображаються в різних модулях.

Навчальний рік 2020-21

Курс 1

Код

Тема

Характер

Кредити

Пропонується

607268

Алергія на їжу та непереносимість

Необов'язково

3.0

Так

607253

Продукти харчування та соціальні медіа

Обов'язковий

3.0

Так

607254

Успіхи в знаннях жирової фізіології жирової тканини: нова терапевтична мета

Обов'язковий

3.0

Так

607257

Успіхи харчової промисловості для підвищення харчової цінності

Обов'язковий

3.0

Так

607259

Кінтентропометрія та вдосконалене спортивне харчування

Обов'язковий

6,0

Так

609181

Зв'язок, передача та науковий менеджмент

Необов'язково

3.0

Так

607261

Дієта та харчування уразливих та ризикових груп населення

Обов'язковий

3.0

Так

607252

Дизайн харчових досліджень

Обов'язковий

3.0

Так

607256

Оцінка ризику та безпека речовин, присутніх у їжі

Обов'язковий

3.0

Так

607255

Фармакологія та генетика, що застосовуються до харчування

Обов'язковий

3.0

Так

607258

Нові виклики в продовольчій безпеці

Обов'язковий

3.0

Так

607265

Харчування, дієта та хірургія

Необов'язково

3.0

Так

607264

Харчування та дієта при раку

Необов'язково

3.0

Так

607263

Харчування та дієта при серцево-судинних та дихальних захворюваннях

Необов'язково

3.0

Так

607262

Харчування, дієта та терапевтичні засоби при хронічних та метаболічних захворюваннях

Необов'язково

6,0

Так

607260

Нутригенетика та старіння

Обов'язковий

3.0

Так

607269

Магістерська дисертація

Магістерська дисертація

12,0

Так

одержувачі

Він орієнтований на аспірантів із профілем, відповідним цілям, змісту та компетенціям, які повинні бути розроблені магістерською програмою університету, буде оцінено спеціальне навчання, додаткове до профілю ступеня доступу.

Чому навчатися цьому майстру?

Структура ступеня магістра університету дозволяє спеціалізуватися на галузі харчування та дієтичного харчування в таких галузях, як спортивне харчування, харчування та старіння, харчування при хронічних захворюваннях або особливо вразливих групах населення, важливість дієти для лікування патологій та контроль основних порушень, що виникають при недостатньому харчуванні населення, не забуваючи про вивчення харчової алергії.

Цей магістр університету народжується з потрійною метою; з одного боку, пропонуючи випускникам, випускникам та випускникам, які хочуть удосконалити та завершити свою підготовку в галузі дієтології та харчування людини, можливість провести спеціалізовану підготовку, а з іншого, запропонувавши їм кредити, необхідні для здобуття доктора наук, і, нарешті, сфера постійних та оновлених тренувань, яка заглиблюється в різні аспекти харчування та дієтології людини з метою зміцнення здоров'я населення та людей та підтримання та відновлення здоров'я.

Він забезпечує всебічну підготовку, а специфічна наукова, гуманістична та соціальна підготовка передбачає, що сама по собі виправдовує можливість її пропозиції, будучи поперечною і глобалізуючою в різних аспектах сфери харчування людини та застосовуваної дієтології, яка охоплює питання дієтичні та технологічні та орієнтовані на професійну спеціалізацію в галузі охорони здоров’я чи охорони здоров'я через використання харчування як лікувальної зброї для лікування хвороб або як профілактичний засіб для підтримки здоров’я. Цей магістерський ступінь може виконувати соціально-оздоровчу функцію, яка має величезне значення, яка охоплює великий попит на професіоналів, які спеціалізуються на харчуванні, присутність яких набуває важливого значення в галузі охорони здоров'я та лікарні, в готельному та ресторанному господарстві, в галузі харчова промисловість, освіта, наукові дослідження та в установах чи організаціях, що займаються зміцненням здоров'я.

Завершіть формування 240 ступенів бакалавра ECTS для доктора.

Вимоги до вступу до магістрів

Невміючі університетські магістри

 • Майте будь-який з наступних назв:
  • Іспанський офіційний університетський ступінь .
  • Назва, видана установою Європейського простору вищої освіти (ЄПВО) та надає повноваження в країні видачі для доступу до магістерської освіти.
  • Назва освітніх систем за межами ЄПВО, що надає повноваження в країні видачі на отримання доступу до магістерської освіти, гомологізована або оголошена еквівалентною ступеня та академічного рівня ступеня або ступеня Міністерством освіти та професійної підготовки . У разі відсутності згаданої гомологізації чи еквівалентності, необхідно мати дозвіл або дозвіл доступу, наданий цим університетом.
 • Або виконувати під час курсу, в якому ви попередньо зарахуєте навчання, що призводять до отримання будь-якого з попередніх ступенів, і зможете довести його отримання до 30 вересня 2020 року .
 • Крім того, студенти із зарубіжних освітніх систем, чия рідна мова відрізняється від іспанської, повинні довести рівень В2 іспанської мови (або вище) .
 • Конкретні вимоги, які може мати будь-який із запитуваних майстрів. Ви можете проконсультуватися з цим, зайшовши на веб-сайт самого Майстра.
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como ... Детальніше

La Universidad Complutense de Madrid (UCM) es una institución de larga trayectoria y amplio reconocimiento social que aspira a situarse entre las primeras universidades de Europa y a consolidarse como centro de referencia para el continente latinoamericano. Згорнути