Ступінь фармації

Загальні відомості

Опис програми

Фармацевтичний факультет заснований у 1966 році. Факультет готує студентів до кар'єри в аптеці з глибоким розумінням ліків та хвороб. Навчальна програма сприяє взаємодії фармацевтів та інших фахівців у галузі охорони здоров'я. Навчальний план аптеки пропонує професійну п'ятирічну програму, що веде до фармацевтичного диплому.


Метод викладання

Аптека навчається в семестри, кожен з яких закінчується екзаменами або презентаціями проекту. Дослідження складаються з лекцій (30% навчального плану) та семінарів / практичних занять, які є основними методами навчання і складають 70% всієї навчальної програми. Кожен курс включає в себе лекції, семінари, лабораторні роботи, роботу в малих групах, практичні заходи та завдання. Використання моделі систем організму як інтегрованого контексту для навчання, навчальна програма призначена для руйнування бар'єрів між дисциплінами, допомагаючи учням більш ефективно навчатися. Навчання є інтегрованим, що полегшує доступ студентів до базової та прикладної науки та професійної практики в контексті догляду за пацієнтами. Цьому сприятиме збільшення уваги до навчання, пов'язаного з практикою, про що свідчать місця розташування та внутрішнє навчання на базі моделювання, а також додатковий практичний досвід, наданий в домашніх умовах.

47582_Screen_Shot_2016-08-01_at_13.04.58.png

Навчальний план складається з 4 блоків дисциплін: гуманітарні та соціально-економічні науки, природничі науки, медико-біологічні, професійні та спеціальні дисципліни. Випускники курсу можуть отримати базову спеціальність, яка пройшла стажування (початкове однорічне навчання) за такими спеціальностями:

Фармацевтична адміністрація та економіка, Фармацевтична технологія, Фармацевтична хімія та Фармакогнозія, або в аспірантурі денної або заочної форми навчання.

Сфера професійної діяльності випускників включає в себе ефективну управлінську та виробничу діяльність: у фармацевтичних закладах та компаніях, в центрах контролю якості лікарських препаратів (контрольно-аналітичних лабораторій), в токсикологічних та біохімічних лабораторіях, на фармацевтичних підприємствах, в дослідженнях інститути тощо


Тривалість навчання

5 років


Два водозабору

Вересень


Базовий рівень

A-level (WAEC, NECO, IGCSE, IB), IB, Baccalaureat, WAEC, NECO, Сертифікат вищої середньої школи, Сертифікат старшої середньої освіти, Національний старший сертифікат, Матріат.


Випускники KSMU нагороджуються ступенем аптеки.


Розміщення передбачено в студентському гуртожитку. Доступна плата за навчання.

Студентське життя

KSMU надає студентам вищу освіту у середовищі, наповненій новими можливостями та ідеями, які допоможуть формувати ваше майбутнє. Вивчення нових навичок, зустріч нових і цікавих людей; дружити на все життя; це все є нормальною частиною університетського досвіду, і KSMU не є винятком.

З більш ніж 5500 студентів, які навчаються на KSMU (понад 1200 з яких є іноземними студентами), університетський містечко є жвавим вуликом діяльності та справжнім плавильником багатокультурного співробітництва. Від спортивних подій, до мистецтва, Курськ є центром інновацій та культури, як ніхто інший.

Наші студенти беруть участь у ряді заходів, починаючи від спорту до мистецтва, соціальних та інших інтелектуальних занять та збагачуючи діяльність. Кампусне життя на KSMU має що запропонувати кожному, незалежно від вашого інтересу.

Є багато способів зустрічі з новими друзями тут, наприклад, в KSMU , приєднавшись до одного з багатьох активних студентських товариств або створивши одну з ваших власних! Наша велика та різноманітна студентська спільнота створює для вас дуже цікаве середовище для спілкування, вивчення нових навичок та знайомств з новими людьми!

Ви також матимете можливість відвідати місцеві історичні пам'ятки, щоб ви могли познайомитися з новими друзями та дізнатись більше про російську культуру та історію. Ви можете провести години в місцевих кафе, магазинах і музеях або прогулятися по одному з красивих парків поруч.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown a ... Детальніше

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown as being the oldest medical university teaching in English medium in Russia and holding the highest number of international students from different nationality as in it spheres. Згорнути