Програма ступеня спеціаліста з фармацевтики поєднує дослідження та практику, займається розробкою лікарських засобів, пошуком природних джерел та синтезом лікарських речовин , дослідженням таких речовин, а також питаннями виготовлення, зберігання, розповсюдження та збуту.

Носії навчання для програми - російська та англійська.122912_image1.png

Значення програми

Програма цікавить заявників та відкриває для них нові перспективи, оскільки попит на висококваліфікований фармацевтичний персонал постійно зростає. Це є результатом більш тривалої тривалості життя та зростання добробуту, що, в свою чергу, збільшує потреби в охороні здоров'я. Витрати на ліки складають велику частину витрат на охорону здоров'я.

Програма «Фармацевтика» спрямована на підготовку фахівців з широким спектром компетенцій, необхідних сьогодні. Випускники матимуть навички управління аптечним магазином; виробництво медикаментів на підприємствах та в аптечних цехах; фармацевтичні аналізи та токсикологічні тести; фармацевтичний маркетинг; вивчення сирих лікарських рослин та виробництво лікарських засобів на їх основі, а також дослідження, пов'язані з розробкою та впровадженням лікарських засобів.

Після закінчення навчання випускники зможуть працювати в аптечних магазинах, аналітичних та токсикологічних лабораторіях; хімічні та фармацевтичні підприємства в якості технологів, аналітиків, спеціалістів з маркетингу, технічних службовців, представників світових фармацевтичних компаній.122914_image2.png

Основні предмети

 • Різні аспекти хімії, включаючи органічну хімію, колоїдну хімію, аналітичну хімію;
 • Біологія;
 • Різні аспекти медицини, включаючи анатомію та фізіологію, патологію; Перша медична допомога;
 • Менеджмент та економіка у фармацевтичній галузі;
 • Маркетинг у фармацевтичній галузі;
 • Теорія економіки;
 • Фармацевтична технологія фармацевтичного виробництва та промислового виробництва;
 • Фармацевтична хімія;
 • Фармакогнозія;
 • Система GMP у фармацевтичному виробництві122913_image3.png

Протягом перших двох років навчання студенти здобувають теоретичні знання, що закладено основи для професійно-технічних предметів. Починаючи з 3-го курсу, студенти вивчають теорію та формують практичні навички з основних специфічних дисциплін, що працюють в лабораторіях, які оснащені найсучаснішими апаратами та пристроями. Вони можуть підвищити свою професійну майстерність у фармацевтичних компаніях, розташованих у Білгороді та інших регіонах Росії.

Університетський аптечний цех - це навчально-методичний підрозділ, де проводяться польові практики та практичні заняття з економіки та менеджменту. Сучасні фармацевтичні компанії (наприклад, ВАТ «Верофарм», група компаній VIC, група компаній PIC-PHARMA) стають місцями стажування та виїзного навчання з хімічних та технологічних предметів, що дозволяє студентам застосовувати практичні навички в реальному житті. Студенти мають можливість застосувати свій творчий потенціал в написанні курсових робіт, а також дипломні роботи (в 5 - й рік) на основі незалежного дослідження , проведеного під керівництвом компетентних викладачів. Для цього використовуються університетські науково-дослідні лабораторії та структурні підрозділи.

Прийом

Російські абітурієнти приймаються до цієї програми на основі результатів Державного іспиту з хімії та біології, а іноземні претенденти мають скласти іспити з вищевказаних предметів.122915_image4.png

Доступні навчальні програми:
 • англійська
 • російський
Belgorod National Research University
Останнє оновлення Жовтень 21, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 1, 2020
Duration
5 Років
Денне навчання
Price
3,400 USD
в рік
Deadline
Сер 10, 2020
International students are strongly encouraged to apply by July 20th, 2020
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 1, 2020
End Date
Червень 2025
Кінець терміну надання заяв
Сер 10, 2020
International students are strongly encouraged to apply by July 20th, 2020

Вер 1, 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Сер 10, 2020
International students are strongly encouraged to apply by July 20th, 2020
End Date
Червень 2025