Keystone logo
Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 27 Доктор філософії (PhD) Програми в Альтернативна медицина 2023

27 Доктор філософії (PhD) Програми в Альтернативна медицина 2023

overview

Отримання PhD ставить вас у верхній частині вашої академічної та професійної гри. По досягненні вершини освітньої боргу, ви можете відкрити двері для кар'єри робить можливості рясніють.

Що таке доктор альтернативної медицини? Термінал ступінь у вивченні альтернативної медицини охоплює багато різних курсів в одній програмі. У залежності від області їх спеціальності або фокус, студенти можуть вивчати все від акупунктури і східної медицини до зцілення гіпноз і розум тіла. Кандидати наук в області, як правило, приймають самі передові навчальні матеріали доступні і повинні мати високий рівень знань і досвіду природних умов медицини.

Отримувати ваш докторський ступінь в такому швидко розвивається і процвітаючій районі може зробити вас надзвичайно привабливим для роботодавців, обіцяючи щедру платню і багато можливостей для працевлаштування. З ринку природного здоров'я на підйомі, ваші навички можуть бути в дуже високим попитом.

Витрати докторській програмі в альтернативної медицини істотно відрізняються в залежності від деталей і довжини курсової роботи, як довго ви витрачаєте на свою освіту, і де ви живете.

Як власник докторського, ви можете розраховувати на експлуатацію з величезною повагою з боку потенційних роботодавців галузі охорони здоров'я науки, освіти, наукових досліджень та клінічного догляду. Як професійний експерт в галузі альтернативної медицини, ви можете вибрати, щоб відкрити свій власний клініку, яка використовує різні лікувальні процедури, щоб допомогти пацієнтам і клієнтам. Ви можете працювати на наукових дослідженнях, розробці доповнення, або клінічних досліджень. Кар'єра в лікарнях, клініках, медичних центрах і лікувальних установ може відкрити для вас. Можливо, ви будете вчити майбутнє покоління альтернативної медицини мавенов.

Якщо ідея переслідує свій докторський ступінь у вивченні альтернативної медицини звертається до вас, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

read_more

filters

  • Доктор філософії (PhD)
  • Охорона здоров'я
  • Альтернативна медицина
fields_of_study
  • Охорона здоров'я (27)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format