Keystone logo

50 Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Фармацевтична медицина 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Охорона здоров'я
  • Фармацевтична медицина
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (50)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Фармацевтична медицина

Найвищий рівень ступеня коледжу часто називають доктора філософії (PhD). Цей тип програми фокусується на різних суб'єктів, але часто готує студентів, щоб зробити дослідження, вчити чи писати. Через складність, багато студентів вважають, що це займає близько восьми років, щоб завершити цю ступінь.

Що таке доктор фармації? Вона є доктором наук у фармації це звичайно програма вищої освіти та професійної підготовки. Цей ступінь може запропонувати унікальний досвід для кожного зі студентів, бо це може бути зосереджена на лінії індивіда роботи. Це означає, що цей тип мірою може підкреслити, медичної хімії або фармакотерапії. Студенти, як правило, як очікується, проводити дослідження, відвідувати лекції та конференції і почати брати участь у світі фармакології.

Доопрацювання, що цей тип ступінь дає означає, що переваги рясніють для багатьох різних типів студентів.Студенти можуть почати мережі, отримати навички лідерства і заглибитися в дослідження в той час як ще в університеті.

Вартість кандидат у фармації може варіюватися багато. Це частково залежить від престижу школи і про те, де розташована школа, а також вибираєте ви прийняти в Інтернеті або в обличчя класи. Звернення безпосередньо в школу є кращим способом, щоб зрозуміти фінансові зобов'язання.

З кандидат у фармації вас є багато варіантів кар'єри. Ви можете працювати в якості фармацевта, ви можете зробити наукові дослідження з розробки нових лікарських засобів і боротьби із захворюваннями, ви можете викладати в коледжі або ви можете зробити нові політики для фармацевтичних наук. Лікарні дослідження, наукові настройки завжди потребує професійних випускників аптеку. Незалежно від того, що ви хочете робити, ви не буде лідером у своїй галузі.

Після того, як ви знаєте, що ви хочете робити, ви повинні почати застосовувати в коледжі, які мають ступені, що ви зацікавлені.Пошук для вашого ступеня нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.