Keystone logo

12 Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Технології охорони здоров'я Біомедична інженерія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Охорона здоров'я
  • Технології охорони здоров'я
  • Біомедична інженерія
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (12)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Технології охорони здоров'я Біомедична інженерія

Доктор філософії надається студентам після близько чотирьох років курсових і наукових досліджень; Однак, студенти повинні вже отримав ступінь магістра, з тим щоб отримати ступінь доктора філософії Заробіток ступінь доктора філософії визнає випускників в якості експертів у своїй конкретній галузі, і це може допомогти людям досягти своїх особистих і професійних цілей.

Що є кандидат в біомедичної інженерії? Цей тип програми навчає студентів в галузі машинобудування, а також інформатику, математику і науки про життя для того, щоб справити випускників, які готові бути лідерами в галузі наукових досліджень, медичної техніки і науки. Обов'язкові заняття в цій докторської програми зазвичай охоплюють такі теми, як молекулярної і клітинної біотехнології та кількісного фізіології, а також інженерних і математичних курсів вищого рівня. Залежно від програми, студенти можуть також повинні написати і захистити свої дисертації експертної панелі.

Випускники кандидатів наукяк правило, неймовірно працьовитий, відданий, і організували у зв'язку з серйозною курсової, пов'язані з заробляючи їх ступінь. Таким чином, ці люди, як правило, високо цінується на робочому місці.

Хоча ступінь доктора можна заробити протягом приблизно чотирьох років очного навчання, фактична кількість часу, необхідне, щоб заробити ступінь доктора філософії може відрізнятися в залежності від студента, школи та конкретної програми. Це означає, що вартість може варіюватися, а також. Студенти повинні правильно і ретельно вивчити будь-які потенційні школи для того, щоб бути в курсі фінансового відповідальності їх подальшої освіти.

Вчений, який випускники зі ступенем доктора наук в біомедичної інженерії можуть знайти роботу в якості інженера біомедичних досліджень і для розвитку компаній на патент, в якості розробника медичного обладнання, науково-біоінформатики аналітика, вченого-дослідника, або як менеджер медичного проекту.Інші випускники можуть вибрати для продовження роботи в академії, і вчити чи проводити дослідження в університетах.

Якщо ви хотіли б дізнатися більше про заробляти ступінь доктора філософії в біомедичної інженерії, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.