Keystone logo

52 Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Дослідження сестринської справи 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Охорона здоров'я
  • Дослідження сестринської справи
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (52)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Дослідження сестринської справи

Студенти, які мають ступені бакалавра і, можливо, навіть магістра в тему, але шукають більш може знайти самі стають зацікавлені в програмі доктора філософії. Як вищого досягнення у своїй галузі, доктора наук дає студентам доступ до найбільш просунутих курсів і часто найбільш нагородження кар'єри.

Що таке доктор медичних сестер? Як і будь-який кандидат в медичних наук, сестринська справа PhD програми помістити студентів в найвимогливіших курсів, доступних в таких предметах, як епідеміології, анатомії, і фізіології. PhD програм в догляді виділитися, тому що вони поєднують в собі основні курси медсестер з факультативи, статистики та вимог дисертаційних створити міри, що виходить далеко за рамки досягнення більшості медсестер.

Вона є доктором наук в області сестринського дає студентам можливість вийти за рамки практичної роботи сестринського та в теоретичній і філософської області сестринської науки та аналізу.Розвиваючи навички на широку науково-орієнтованих рівні, випускники PhD одержати вчений краю.

Витрати на програми догляду на рівні PhD не висічені на камені. Швидше за все, вони варіюються від школи до школи, в залежності, головним чином, від довжини і типу програми і де це відбувається.

Ті, хто випускник з PhD в області сестринської, ймовірно, будуть винагороджені з багатьма вакансій для своєї унікальної і велике досягнення. Лікарні, медичні училища, будинки престарілих, хоспіси, і клініки, які пов'язані з доставкою охорони здоров'я потребують експертів у цій галузі. Ті, хто бажає йти в дослідження і навіть викладання можуть виявитися також підтримав грантів та фінансування для їх зусиль у формуванні та просуванні догляд в якості найважливішого науки.

Якщо ви готові, щоб почати на пошуку потрібної програми PhD в області сестринської для вас, у нас є кращий інструмент для використання.Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.