Фільтри

 • Доктор філософії (PhD)
 • Охорона здоров'я
 • Медицина
 • Медична наука
Сфери навчання
 • Охорона здоров'я (17)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

17 Доктор філософії (PhD) Програми в Медична наука 2024

  Доктор філософії (PhD) Програми в Медична наука

  По завершенні їх ступінь в області, випускники стверджують себе як кращий з кращих. Неймовірна кількість часу і дослідження, присвячене докторській програмі робить необхідним, щоб студенти повністю інвестовані і присвячений життю в їх арені.

  Що таке доктор медичних наук? Створення себе як кандидат в такій суворої поля як медичної науки означає роботу через здоровенний навантаження курс з таких предметів, як епідеміологія, практики охорони здоров'я, наукових досліджень і розвитку, і в майбутньому медичної технології. Результати дослідження можуть також включати конкретні аспекти медицини, таких як онкологія або психічне здоров'я.

  Як професійні вчені, студенти отримають землю в їх знання як медичної теорії і медичній практиці. Вони будуть проводити дослідження, повні дослідження, і використовувати тексти, які готують їх до життя, як піонер медицини.

  Студенти, які проводять в середньому на вісім років, які працюють в напрямку їх кандидат праві бути стурбований видатків за програмою.Але, оскільки витрати настільки різні між школами, то краще проконсультуватися з вашій школі, щоб знайти, що лінія фінансового дно.

  Після отримання докторський ступінь у вивченні медичної науки, випускник часто кваліфіковані для багатьох кар'єри, починаючи від наукових досліджень і розробці методів лікування захворювань, щоб бути на Правління лікарні або медичному центрі. Як кандидат, ви, ймовірно, буде в змозі вибрати з зайнятості в будь-якому корпоративному арені, промисловості, уряду, або загальних медичних установах. Зусилля навченим медичним вченого користуються високим попитом і, як очікується, залишатися таким.

  Є безліч варіантів, коли справа доходить до вибору тільки правильну програму PhD в медичній науці. Вибирай з глобальних опцій, які і в Інтернеті, і місцеві. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.