Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 4 Доктор філософії (PhD) Програми в Онкологія 2023

4 Доктор філософії (PhD) Програми в Онкологія 2023

Огляд

Кандидатську тріщини код для потенційного працевлаштування в найвимогливіших рівні, а також класифікує випускник в якості експерта в своїй роботі. Ті, хто вибирають для вчинення диплом кілька років повідомленням бакалавра до утворення буде справедливо винагороджені з їх наукового ступеня.

Що таке кандидат медичних наук раку? Студенти, які серйозно ставляться до своєї роботи з медичної онкології може розглянути Навчання на курсах, необхідних докторантів в медицині раку. Хіміотерапія та променева є лише двома з тем, які будуть вплетеними в PhD. Там, де програма, вона призначена, щоб дати студентам Вищої найвимогливіших і повноцінної досвід лікування раку.

Студенти отримають навички, необхідні, щоб бути в змозі зробити значний внесок у вивчення і подальшого раку медицини. Переваги програми, як це буде мати величезний вплив на їх особистому та професійному житті і дати їм перевагу серед своїх однолітків.

Вартість може бути основним фактором при прийнятті рішення, де і коли поступити в програмі PhD. З цієї причини, рекомендується, що ви обговорюєте змінюється навчання і зборів з відповідним консультантом у вашій школі за вибором.

Вона є доктором наук в галузі медицини раку може призвести до найбільш популярним можливостей в польових досліджень і розвитку нових і альтернативних методів лікування онкологічних. Він також може призначити вам як вірогідного особи за навчання або позиції освіти на медичних або школи медсестер. З кандидат у цій складній і вимогливою дослідження, багато буде запропоновано з вас, будь ви залучені в області теорії і дослідження або практичного застосування та клінічної роботи.

Інші варіанти, ніж раніше, тепер доступні в усьому світі для тих, хто шукає, щоб отримати їх вчений ступінь. Будь шукати тебе в обличчя або освіту онлайн, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Охорона здоров'я
  • Медицина
  • Онкологія
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання