Keystone logo

4 Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Альтернативна медицина Безкоштовна медицина Остеопатія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Охорона здоров'я
  • Альтернативна медицина
  • Безкоштовна медицина
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Альтернативна медицина Безкоштовна медицина Остеопатія

Кандидат виступає за доктора філософії. Це вчений ступінь, що свідчить про студентської майстерності в галузі дослідження. І необхідно бакалавра і ступінь магістра, з тим щоб переслідувати ступінь PhD. Акцент ставиться на дослідження і успішні кандидати повинні захищати свою дисертацію або дисертацію перед групою експертів.

Що таке доктор остеопатії? Вона є доктором наук в остеопатії є ступінь, що студенти зброї з відома та інструменти, необхідні для успішної лікарській практиці. Студенти можуть розвиватися на рівні експертів знання анатомії людини з акцентом на опорно-рухового апарату. Програма ступінь в цій галузі тягне за собою великі практичну підготовку і включає основні філософії остеопатії в медичній підготовки студентів. Ці підходи включають в себе перегляд лікар-пацієнт відносини як партнерство і приймати прямий підхід до діагностики та лікування захворювань.

Випускники з Кандидат в остеопатії можуть бути кваліфіковані, щоб практикувати медицину в усьому світі. Остеопатіческой лікарі є лікарі та вчені, які зосереджуються на лікуванні людей, як цілих організацій, а не просто список симптомів.

Вартість отримання докторський ступінь в остеопатії варіюється залежно від школи і від довжини програми. Звернення в приймальній комісії школи ви зацікавлені в участі в це хороший спосіб, щоб дізнатися більше про витрати, пов'язаних з цією ступеня.

Кар'єра в остеопатической медицини різноманітні. Більшість випускників вибрати, щоб стати лікарів первинної ланки, які практикують сімейну медицину, педіатрія або внутрішньої медицини. Деякі вважають за краще проводити медичні спеціальності, такі як онкологія або радіології, а інші стають хірурги. Інші випускники можуть продовжити навчання або вибрати кар'єру в галузі наукових досліджень.

Вона є доктором наук в остеопатії є більш цінним мірі, як світ стикається з браком лікарів зростаючий.Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.