Keystone logo

4 Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Дослідження з охорони здоров'я Управління охороною здоров'я 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Охорона здоров'я
  • Дослідження з охорони здоров'я
  • Управління охороною здоров'я
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Дослідження з охорони здоров'я Управління охороною здоров'я

Ступінь доктора філософії, або доктор наук, є найбільш передовою ступінь, які можуть бути покладені на студентів і розглядається як успішності на все життя. У більшості країн кандидат дозволяє власникові ступінь працювати в передові позиції у своїй обраної дисципліни чи викладати в університетському рівні.

Що таке доктор управління охороною здоров'я? Студенти, зацікавлені в завершенні свого здоров'я доктора філософії управління навчатимуться, щоб бути експертами в різноманітних предметів, пов'язаних з бізнесу та медичних наук. Курси потрібно, можуть включати такі теми, як управління бізнесом, політикою охорони здоров'я, громадського здоров'я або глобальної охорони здоров'я. Студенти зі ступенем бакалавра або магістра в галузі вже закладено фундамент для цієї вельми просунутої курсової роботи.

Студенти, які заробляють собі на докторський ступінь в широкому, відповідною, і необхідної області управління охорони здоров'я підуть з навичками в області людських ресурсів, таких, як керівництва та вирішення проблем, а також практичного ноу-хау, які принесуть користь їх як майбутніх співробітників.

Середня вартість програми PhD значно варіюється. Вартість навчання буде відрізнятися самої школи, географічного розташування та ваших індивідуальних фінансових можливостей.

Через постійне зміни світу політики, кар'єрі в галузі управління охорони здоров'я постійно відкриває, вимагаючи більше експертів у цій галузі. У кандидатській випускника в управлінні охорони здоров'я, ви можете отримати свою кар'єру в якості адміністратора лікарні або директором департаменту в клініці, в хоспісі або страхового агентства. Ви також можете знайти роботу в якості директора з досліджень, аналітиком, консультантом або радником з національної політики. В якості альтернативи, ви можете бути звернено на галузі викладання та наукових досліджень по темі управління охорони здоров'я.

Якщо ви бачите себе збирається за кандидата в управління охороною здоров'я, дивитися не далі, ніж лістинг широкому онлайн програми пропонується. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.