Keystone logo

2 Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Подіатрична медицина 2024

Фільтри

Фільтри

 • Доктор філософії (PhD)
 • Охорона здоров'я
 • Подіатрична медицина
Сфери навчання
 • Охорона здоров'я (2)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Подіатрична медицина

  Доктор філософських наук, кандидат або є ступінь, в якій акцент робиться на виявленні нової інформації про поле. Різниця між PhD і MD є застосування думки формулювати нові ідеї в PhD, в порівнянні з застосуванням ідей інших людей в МД. Вона є доктором наук в цілому вимагає, щоб студент розробити і представити дисертацію або дисертацію, що доводить їх здатність генерувати нові ідеї в області їх дослідження.

  Що таке доктор Подіатрія? Подіатрія є вивчення порушень стопи, щиколотки і гомілки, у тому числі діагностики та медикаментозного та хірургічного лікування. Вона є доктором наук у галузі захворювань стоп дозволяє людині увійти в світ наукових досліджень в лікування захворювань стоп. Це дослідження може охоплювати ефективність наркотиків і використання, процеси терапії і процедури, і нові способи лікування захворювань і розладів.Лікар філософії в галузі медицини є індивідуальний присвячена розробці нових способів догляду за медичних розладів, а також збільшення і вдосконалення існуючих методів. Це дослідження є основою для медичної допомоги по всьому світу.

  Вона є доктором наук дозволяє його носієм, щоб знайти нові шляхи розвитку кар'єри, в додаток до відкриття до потенціалу заробітної плати в їх нинішньому кар'єру. Тримачі докторантура можете шукати роботу не тільки в наукові дослідження і розробки, а й в регулюючих органах, фармацевтичних компаній, управління і багато іншого.

  Вартість докторська буде змінюватися не тільки від школи до школи і від країни до країни, але від студента до студента, а також, залежно від попередніх курсових вимог і планування. Ретельне дослідження варіантів рекомендується.

  Багато з тих, з PhD в Подіатрія перейти до привести дослідницьких груп для фармацевтичних компаній, урядів і університетів.Гранти можуть бути отримані для передових досліджень у нових методів лікування і нових терапевтичних процедур. Ці гранти зазвичай йдуть в інститути та організації державного сектора, шукаємо і знаходимо найкращі процедури для Podiatric розладів і захворювань. На додаток до досліджень, отримання PhD дає людині можливість переміщення в бізнес трек фармацевтичних з кар'єрою в менеджменту, маркетингу або продажів.

  Багато вищі навчальні заклади по всьому світу пропонують докторські програми в області захворювань стоп. Вибір обмежується лише побажаннями та вимогами студента. Властивості оглядача, засновані, а також навчання в класі є. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.