Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 4 Доктор філософії (PhD) Програми в Психотерапія 2023/2024

4 Доктор філософії (PhD) Програми в Психотерапія 2023/2024

Огляд

Характеристики доктора філософії, або доктор філософських наук, різняться в залежності від країни і програми. Взагалі, хоча, кандидат вказує, що людина, яка заслужила це отримала рівень знань за допомогою всебічного вивчення і дослідження предмета.

Що таке доктор психотерапії? Психотерапія є використання науково обґрунтованих методів, щоб допомогти людям змінити їх психічного стану та поведінки. Як правило, кандидат психотерапії запрацював через вивчення, дослідження і практики. Таким чином, аспірант, швидше за все, брати уроки на психотерапевтичних принципів і теорій, розробки та реалізації науково-дослідних проектів, а також навчитися керувати психотерапії в контрольованій клінічній практиці.

З кандидат в психотерапії, у вас є можливість бути терапевт, дослідник або викладач, або всі три. Ці різні варіанти роботи йдуть з більш конкурентоспроможну заробітну плату.Що ще більш важливо, з більшою широтою і глибиною знань ви отримуєте від ваших передових досліджень, ви здатні допомогти більше людей.

Вартість заробляти докторський ступінь в психотерапії може сильно варіюватися як за програмою і по країні. Для того, щоб визначити, скільки заробляють це розходження може коштувати вам, ви повинні дивитися на конкретні вимоги шкіл, які вас цікавлять.

Вона є доктором наук в психотерапії пропонує кілька варіантів кар'єри. Якщо ви в першу чергу зацікавлені в дослідженнях, ви можете використовувати ваш міри, щоб провести дослідження з різних аспектів психотерапії, такі як ефективність конкретних методів терапії. Як терапевт, ви можете працювати в клінічних умовах надання терапії для клієнтів. Ви також можете використовувати практику терапії, щоб повідомити ваш фокус дослідження, і навпаки. Як професор, ви можете об'єднати дисципліни досліджень і практики, проходячи свої знання на наступному поколінні психотерапевтів.

Психотерапія програми адаптуються для інтернет-платформ весь час. Це означає, що незалежно від того, де ви живете, ви можете заробити ступінь вам потрібно, щоб допомогти змінити світ. Для початку, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Охорона здоров'я
  • Охорона психічного здоров'я
  • Психотерапія
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання