Keystone logo

0 Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Спеціалісти-медики суміжних професій Спеціалісти-медики суміжних професій 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Охорона здоров'я
  • Спеціалісти-медики суміжних професій
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (0)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Жодна програма не відповідає вашим критеріям пошуку. Уточніть ваші фільтри.

Clear filters

Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Спеціалісти-медики суміжних професій Спеціалісти-медики суміжних професій

Що таке ступінь Allied Health?
Ступінь Allied Health – це тип ступеня, який зосереджується на вивченні здоров’я та охорони здоров’я. Цей тип ступеня може підготувати студентів до різноманітних професій у сфері охорони здоров’я, таких як робота зареєстрованою медсестрою, фізіотерапевтом або ерготерапевтом.

Яку роботу я можу отримати зі ступенем Allied Health?
Професіонали Allied Health залучені до діагностики та лікування пацієнтів. Вони працюють у різних закладах, включаючи лікарні, клініки та громадські медичні центри. Деякі поширені суміжні професії в галузі охорони здоров’я включають фізіотерапевтів, ерготерапевтів і логопедів.

Чому вивчення Allied Health є важливим?
Медичні працівники суміжних країн відіграють важливу роль у системі охорони здоров’я. Вони надають життєво важливі послуги пацієнтам і родинам. Вивчаючи суміжне здоров'я, студенти можуть навчитися безпечно та ефективно надавати ці послуги.

Що я вивчатиму під час отримання диплому Allied Health?
Ступінь Allied Health надає студентам знання та навички, необхідні для вступу в галузь суміжної охорони здоров'я. Ступінь включає курсову роботу з анатомії, фізіології, медичної термінології та інших предметів, пов'язаних зі здоров'ям. Ця курсова робота дозволяє студентам зрозуміти людський організм і його роботу. Крім того, студенти вчаться спілкуватися з пацієнтами та родинами. Таке спілкування має важливе значення для надання якісної допомоги.

Докторський ступінь або PhD, може вимагати восьми або більше років навчання і написання дисертації. У більшості областей, володіння докторським ступенем дає право стати професором в обраній області. Доступно безліч різних програм докторантури.