Keystone logo

15 Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Технології охорони здоров'я 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Охорона здоров'я
  • Технології охорони здоров'я
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (15)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Технології охорони здоров'я

Докторська ступінь, або PhD, є передовим рівень освіти, що багато людей досягають після завершення значної кількості навчання з конкретної дисципліни або області. З доктором філософії, деякі люди можуть вибрати, щоб навчити в той час як інші можуть увійти в професію, що вимагає докторського ступеня.

Що таке кандидат медичних технологій? Цей ступінь дає можливість працювати в складній, захоплюючої області, які можуть вплинути на щоденній основі на життя людей. Медичне устаткування пов'язана з тим, як технологія може бути використана для боротьби і зрозуміти фізичні страждання, які люди можуть зіткнутися. Класи в програмах медичних технологій може охоплювати такі галузі, як гематології, клінічної імунології та курсових робіт, пов'язаних з потенційною спеціалізації як клінічної патології.

Якщо це ступінь ви розглядаєте роботу в сторону, ви можете бути цікаво дізнатися, що деякі з переваг мають докторський ступінь в області медичних технологій.Досягнення цієї престижної ступеня дозволить вам працювати з експертами першосортних в області і рости як ваші професійні мережі і свої передові навички.

Вартість завжди є фактором при розгляді питання про просунуту програму ступеня. Вартість кожної програми буде змінюватися. Поговоріть з кожним офісом приймальної комісії, щоб зрозуміти витрати і будь-які варіанти, які можуть існувати, щоб допомогти фінансувати ваше прагнення до докторського ступеня.

Кар'єра в медичній технології часто лабораторії на основі і може бути в першу чергу стосується тестування зразків пацієнтів і діагностики захворювань і станів, заснованих на результатах випробувань. З іншого боку, випускники програми медичної технології можуть працювати в лабораторіях, які виробляють нові ліки або інші досягнень в боротьбі з хворобами. Ті, з вищою освітою можуть бути кваліфіковані на посаді директора рівня в цій області, що може зажадати більше відповідальності і наглядових функцій.

Чи відчуваєте ви готові почати свій шлях до докторського ступеня в галузі медичних технологій?Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.