Keystone logo

13 Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Фармацевтична медицина Фармацевтика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Охорона здоров'я
  • Фармацевтична медицина
  • Фармацевтика
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (13)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Фармацевтична медицина Фармацевтика

Ступінь доктора філософії (PhD) є високий рівень ступеня коледжу. Цей тип ступеня іноді називають як професійний докторської залежно від спрямованості. Незалежно від того, в темі, в центрі уваги курсових не вчить, дослідження і написання. Цей ступінь зазвичай займає вісім років, щоб закінчити, але може бути зроблено на швидкий або повільний, графіка.

Що таке доктор фармацевтичних наук? Це програма, яка фокусується на рясних особливостей фармацевтичної науки. Студенти, як правило, можна очікувати, щоб провести дослідження, писати статті і відвідувати лекції для того, щоб отримати нові знання та професійні зв'язки. Це не рідкість для цього типу програми, щоб дати студентам глибоке розуміння різних хімії, біології та фармакології, які йдуть у фармацевтичній науки.

Займаючись цей тип ступеня пропонує багато переваг. Перш за все, технічні знання отримав, як правило, допомогти студентам досягти ролі лідерства.Багато студентів також отримають соціальне знання, що робить їх більш вправні, щоб зробити зміни в охороні здоров'я та фармакології.

Вартість цього виду ступеня можуть сильно відрізнятися. Це може залежати від того, де ви з, яка школа Ви відвідувати, країна школа знаходиться, які стипендії у вас є, і якщо ви приймаєте класи онлайн або в обличчя. Завжди звертайтеся конкретні школи для вартості та збір інформації.

З кандидат у фармацевтичних наук, ви можете отримати керівну посаду в якості фармацевта. Ви також можете стати вчителем у коледжі або почати розробку нових ліків для лікування захворювань, які заважають суспільству. Ви можете працювати в слаборозвинених країнах, щоб відповідати рідкісних захворювань, або ви можете працювати на уряд великої країни в цілях розробки нових стратегій щодо фармакології.

Застосовуючи до цієї програми легко. Пошук для вашого ступеня нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.