Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 79 Охорона здоров'я Програми в Дипломовані медсестри 2023/2024

79 Охорона здоров'я Програми в Дипломовані медсестри 2023/2024

Огляд

Що таке зареєстрована медсестра?
Зареєстрована медсестра передбачає догляд за пацієнтами та зміцнення їх здоров’я. Медсестри працюють у лікарнях, клініках та закладах догляду на дому. Вони також можуть працювати в закладах охорони здоров’я, таких як школи та громадські центри. Дипломовані медсестри повинні мати ліцензію, щоб займатися медсестринською практикою.

Що я можу зробити зі ступенем дипломованої медсестри?
Є багато різних кар’єрних шляхів, якими може зайнятися дипломована медсестра. Деякі дипломовані медсестри можуть вибрати роботу в лікарні, тоді як інші можуть віддати перевагу роботі в клініці або приватній практиці. Дипломовані медсестри також можуть спеціалізуватися в певній галузі медсестринства, наприклад, у педіатричній або геріатричній догляді. Деякі дипломовані медсестри вибирають викладати сестринську справу в коледжі чи університеті.

Навіщо вивчати зареєстровану медсестру?
Зареєстрована медсестра є важливою професією в галузі охорони здоров’я; зміцнення здоров'я та благополуччя пацієнтів. Медичні сестри часто є першою точкою контакту для пацієнтів, коли вони приходять у систему охорони здоров’я, і відіграють важливу роль у наданні якісної допомоги пацієнтам. Крім того, зареєстровані медсестри можуть спеціалізуватися в певній галузі сестринської справи, що дозволяє їм надавати більш специфічну та цілеспрямовану допомогу пацієнтам.

Типи дипломів медсестер
Дипломовані медсестри зазвичай мають ступінь молодшого спеціаліста або диплом медсестринства, хоча деякі медсестри можуть мати ступінь бакалавра медсестринства. Медсестри також повинні скласти національний іспит на ліцензування, щоб стати дипломованими медсестрами. У деяких штатах від медсестер також може вимагатися пройти період клінічного досвіду під наглядом, перш ніж вони зможуть отримати ліцензію.

Що я вивчатиму під час отримання диплому медсестри?
Під час зареєстрованого медсестринського ступеня студенти будуть проходити курсову роботу з анатомії та фізіології, мікробіології та хімії. Крім того, студенти пройдуть курси з теорії та практики медсестринства. Студенти можуть мати можливість завершити клінічні ротації в різних медичних установах, таких як лікарні, клініки та заклади догляду вдома, щоб отримати практичний досвід у сфері медсестринства.

Детальніше

Фільтри

  • Охорона здоров'я
  • Дослідження сестринської справи
  • Дипломовані медсестри
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (79)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання