Доктор загальної медицини

Загальні відомості

Опис програми

Ми пропонуємо сучасні, практично орієнтовані, міжнародні акредитовані курси загальної медицини. Наші випускники є повністю конкурентоспроможними лікарями, забиваючи високі оцінки в USMLE-тестах і забезпечуючи роботу в усьому світі від США до Японії.

Навчальна програма навчальної програми «Загальна медицина» ідентична тій, що проводиться чеськими студентами-медиками, крім того, що вона викладається англійською мовою. Вони відповідають стандартам Європейського Союзу. Крім того, нещодавно програма загальної медицини отримала акредитацію від Асоціації медичних шкіл Європи ( AMSE ), що підтверджує високу якість та європейські стандарти медичних досліджень в Оломоуці.

Шестирічна програма загальної медицини також була акредитована США, Канадою та Малайзією, щоб назвати лише ті країни, з яких походить більшість студентів.

Протягом перших трьох років програми студенти мають обов’язкові заняття чеською мовою. Для спілкування з пацієнтами та з колегами в палатах, наприклад, медсестрами, які можуть говорити лише чеською мовою, добре розуміти чеську мову.

Програма навчання

Перші чотири семестри навчальної програми загальної медицини в основному охоплюють теоретичні предмети (анатомія, біологія, біохімія, біофізика, гістологія, фізіологія). Доклінічні предмети (патологія, мікробіологія, фармакологія) викладаються в 5-7 семестрах. Клінічні предмети впроваджуються у наступних семестрах (внутрішня медицина, хірургія, педіатрія, акушерство та гінекологія, неврологія) разом із предметами, пов’язаними з охороною здоров'я (соціальна медицина, медичне право).

Весь шостий рік присвячений ліжкому навчанню з внутрішньої медицини, хірургії, гінекології та акушерства. Програма завершується в 11 та 12 семестрах підсумковими державними іспитами з внутрішньої медицини, хірургії, акушерства та гінекології та превентивної медицини.

Ступінь та акредитація

На церемонії випуску випускникам загальної медицини присвоюється ступінь доктора загальної медицини (Medicinae Universae Doctor, скорочено MUDr., Еквівалент MD).

Потім випускники, які є громадянами ЄС, можуть практикувати медицину в усіх країнах Європейського економічного простору. Випускники, які не є громадянами ЄС, практикують у всьому світі в країнах, де наш факультет визнаний.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

It is the university, together with a number of other educational institutions that makes Olomouc the top student city in the Czech Republic – where every fifth person in the city is a student!

It is the university, together with a number of other educational institutions that makes Olomouc the top student city in the Czech Republic – where every fifth person in the city is a student! Згорнути