доктор стоматології

Загальні відомості

Опис програми

Ми пропонуємо сучасні, практично орієнтовані, на міжнародному рівні акредитовані курси в стоматології. Наші випускники повністю конкурентними лікарі, забивши високо в тестах USMLE і кріплять робочих місць по всьому світу з США до Японії.

Навчальні програми з стоматології навчальних програм ідентичні тим, які переслідували чеських студентів-медиків, крім того, що викладається англійською мовою. Вони відповідають стандартам Європейського Союзу.

Протягом перших трьох років програми, студенти мають обов'язкові заняття з чеської мови. Добре розуміння Чехії необхідний для спілкування з пацієнтами і з колегами, які можуть виступати тільки на чеському.

Програма навчання

Вивчення стоматології ділиться на теоретичних дисциплін (анатомії, фізіології, гістології та ембріології, хімії, біохімії, біофізики), а також доклінічних і клінічних предметів (мікробіологія, фармакологія, патологічна фізіологія, хірургія, внутрішні хвороби, неврологія, психіатрія).

Основний упор робиться на спеціалізованих предметів, таких як профілактичної стоматології та Cariology, доклінічних стоматології, ортопедичної технології, стоматологічної радіології, ортодонтії, ендодонтії, пародонтології, консервант стоматології та щелепно-лицевої хірургії.

Важливою частиною програми присвячена практичному навчанню. Навчальний план також включає в себе курси з менеджменту, етики, законодавство і соціальні аспекти стоматології. Навчальна програма Стоматологія завершується фінальних державних іспитів в Консервант стоматології, ортодонтії та протезування, і щелепно-лицевої хірургії.

Ступінь і акредитація

На випускний церемонії, випускники в стоматології присвоюється ступінь доктора стоматології (Medicinae Dentium доктор, скорочено MDDr.). Випускники, які є громадянами ЄС, можуть потім практикувати лікування зубів у всіх країнах Європейського економічного простору. Випускники, які не є громадянами ЄС практикують у всьому світі в країнах, де наш факультет визнаний.

Останнє оновлення Лис 2017

Про навчальний заклад

It is the university, together with a number of other educational institutions that makes Olomouc the top student city in the Czech Republic – where every fifth person in the city is a student!

It is the university, together with a number of other educational institutions that makes Olomouc the top student city in the Czech Republic – where every fifth person in the city is a student! Згорнути