діагностичний медичний сонографія

Загальні відомості

Опис програми

Діагностичний лікувально УЗД

Премія Пропонована: Співробітник прикладної науки в програмі Діагностичний лікувально УЗД Діагностичний лікувально сонографія в Lurleen Б. Уоллес Community College є два роки співробітник програми прикладних наук. Новий клас DMS вибирається щороку, щоб розпочати програму в термін падіння. Студенти програми DMS продовжити програму протягом чотирьох семестрів поспіль і випускник зі ступенем в кінці осіннього семестру наступного року. У CAAHEP акредитовані програми, випускники можуть стати зареєстровано через ARDMS в животі або акушерство / гінекологія на початку 60 днів до закінчення. Ця програма навчання призначена для забезпечення дидактичного та клінічної підготовки в області загального діагностичного медичного сонографія (УЗД). Sonographers, також відомі як ультразвукової технологів або діагностичних медичних Sonographers, використовувати передові візуалізації процедур. Студент отримає навчання в області акустичних принципів і безпеки, в животі, акушерської, гінекологічної і дрібних деталей УЗД. Випускники можуть мати можливість завершити додаткову семестр після закінчення отримати сертифікат судинної для практики судинної Sonography.

Анонси

Як знайомлюсь О.Б. Ультразвукові Волонтери!

Програма Діагностичний лікувально УЗД буде планувати БЕЗКОШТОВНО недіагностіческіх OB ультразвук для весняного семестру 2015 в четвер у другій половині дня і в п'ятницю вранці (15 січня - го 24 квітня). Ультразвук виконуються студентами в присутності ARDMS сертифікований OB УЗД. Призначення перший прийшов, перший обслужений, і всі учасники повинні були, принаймні одна дитина УЗД добре, схвалення свого лікаря, і підписана маловесних доктора форму згоди.

Згода форми можуть бути надані за запитом в офісі вашого лікаря або роздрукувати з цієї сторінки.

Увага діагностичний медичний Сонографія Заявники!

Заявки на програми діагностичного медичного сонографія тепер доступні за посиланням "Програма Application" на цій веб-сторінці. Кандидати повинні використовувати Контрольний список програм і повинна включати в себе Керівництва перевірки з (також з цієї сторінки) з поданих заявок. Заповнені заявки повинні бути представлені особисто або поштою, відзначеного 15 червня 2015. Всі умови повинні бути виконані до кінця літа 2015 року термін застосування.

УЗД в цифрах

Діагностичний лікувально УЗД (ДМС) є діагностична процедура, яка використовує високочастотні звукові хвилі, щоб створювати детальні зображення людського тіла. Sonographers використовувати держава-оф-сучасні технології для сканування пацієнтів і отримувати зображення живота, таза, дрібні деталі, серце, кровоносні судини, і плід, щоб допомогти в діагностиці захворювання. УЗД є професія, яка вимагає високого ступеня незалежності, судження, знання зрілості, і витривалість. Діагностичний медичний УЗД є Фахівцю кваліфікацію академічно і клінічно виконати УЗД іспити під час роботи в тісній співпраці з кваліфікованим лікарем та / або радіолога. Щоб створити ультразвукове зображення УЗД повинен мати глибокі знання фізики, хворобливих процесів, анатомії людини, і ультразвукового методу. Лікарі залежить від знання УЗД, щоб оцінити нормальні і ненормальні зображення різних тканин органів. Щоб успішно працювати, УЗД має бути чутливим, піклуючись індивідуальний присвячений, щоб допомогти іншим. Роль УЗД в медицині постійно зростає. Нові програми та візуалізації устаткування знаходяться в стані постійного розвитку. Його подальший ріст і розвиток залежать від висококваліфікованих і добре підготовлених медичних сонографіст. З нинішньою нестачі кваліфікованих працівників охорони здоров'я, існує високий попит сонографіст по всій країні. Починаючи зарплати істотно відрізнятися від одного місця до іншого. Досвід, посада звання, формальну освіту, спеціалізація, і час на роботу, як правило, збільшити доходи УЗД в.

Опис Роботи

УЗД надає послуги пацієнтів в різних медичних установах, в яких лікар несе відповідальність за використання та інтерпретація процедур ультразвуку. При наданні допомоги лікарям в зборі Сонографічні дані, діагностичний медичний УЗД може отримати, огляд, та інтегрувати відповідну історію пацієнта і підтримуючи клінічні дані, щоб полегшити оптимальні результати діагностики; виконувати відповідний йому порядок і запис анатомічні, патологічні та / або фізіологічні дані для інтерпретації лікаря; запису й обробки даних і ехографіческіе інші відповідні зауваження, зроблені в ході процедури для представлення інтерпретації лікаря; проявляти обачність і судження у виконанні ультразвукових послуг; забезпечити утворення пацієнта, пов'язані з медичною ультразвуку; і просувати принципи доброго здоров'я.

Характеристики зайнятості

Діагностичні медичні Sonographers можуть бути використані в лікарнях, клініках, приватних кабінетах, і в промисловості. Більшість штатних Sonographers працювати близько 40 годин на тиждень; вони можуть мати вечір, ніч, вихідні годин, і час, коли вони знаходяться на дзвінок і повинні бути готові виходити на роботу на короткий термін.

Діагностичні медичні Sonographers можуть спеціалізуватися в акушерській гінекологічної та УЗД (жіноча репродуктивна система), черевної УЗД (печінка, нирки, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза і), нейро УЗД (мозку), або грудей УЗД. Крім того, Sonographers можуть спеціалізуватися в судинній технології або ехокардіографії.

Попит на сонографіст, в тому числі кваліфікованим викладачам, дослідникам і адміністраторам, продовжує перевищувати пропозицію, з швидше, ніж середній ріст робочих місць передбачалося. Співвідношення попиту і пропозиції впливає зарплати, залежно від досвіду і відповідальності. За даними американського міністерства праці Довідник професійних Outlook, зайнятості діагностичних медичних сонографіст зростатиме до 2022 на 39%.

Потенційні і практикуючих Sonographers повинні проявляти соціальну сприйнятливість, навчання стратегії, навички критичного мислення, навчальні навички, активне слухання, активне навчання, розуміння прочитаного, і письмове / усний вираз.

Зарплата

Національний середній річний заробітної плати діагностичних медичних сонографіст склала $ 60350 в 2012 році * Міністерство праці США Професійне Керівництво Перспективи

Акредитація

Програма Діагностичний лікувально УЗД в НМТ Community College акредитований Комісією з акредитації союзників Здоров'я Освіта Програми (CAAHEP) за рекомендацією Комітету з розгляду Об'єднаної по утворенню в медичної діагностики Sonography (ОІЦ-DMS).

Сертифікація

Після закінчення програми, студенти будуть мати право застосовувати прийняти національні сертифікаційні іспити, пропоновані ARDMS. За успішного завершення сертифікаційних іспитів, випускники стануть "зареєстровані Sonographers".

Останнє оновлення Лип 2015

Про навчальний заклад

We are one of 1,195 comprehensive community colleges in the United States, which educate 46% of all undergraduate students in the country and award 555,000 associate degrees and 295,000 certificates e ... Детальніше

We are one of 1,195 comprehensive community colleges in the United States, which educate 46% of all undergraduate students in the country and award 555,000 associate degrees and 295,000 certificates each year. Згорнути