кандидат в клінічній психології

Загальні відомості

Опис програми

Опис програми:

Докторська дослідження в галузі клінічної психології є трирічна програма, яка може бути вивчена повний або неповний робочий день. Вона зосереджена на наукові дослідження і розробки теоретичних основ клінічної психології, метою якої є є для діагностики, лікування і зважити соціальну адаптацію осіб з відносно серйозними проблемами психічного здоров'я і розладів. Програма навчання заснована на складній кредитної системи та індивідуальний навчальний план під керівництвом керівника або консультанта. Він призначений для випускників монодісціплінарним психології.

Програма навчання реалізується через семінари, навчання і консультації. Програма теоретичної частини пропонує широкий спектр актуальних лекцій і практичних занять. В області клінічної психології зосереджено на психопатології, психосоматичної медицини, психотерапії і дитячої клінічної психології. Його центральний висновок є докторська дисертація, яка повинна відповідати вимогам визнаного науково-дослідницької роботи і її тема була предметом процесу надходження. Студент працює над проектом дисертації незалежно один від одного в рамках консультацій з обраним керівником. Його часткові результати представлені на конференціях, фахових журналах і авторефератів семінари, де піддаються критичній оцінці з боку членів рад департаментів і інших студентів.

Успішні випускники докторської програми будуть нагороджені академічного ступеня доктора філософії

Graduate's профіль і зайнятості:

Програма докторантури очікує, що попередні дуже хороші теоретичні та методологічні знання в галузі клінічної психології та вміння самостійно і творчо вирішувати складні наукові дослідження, expertizing і практичних проблем. Випускники, як очікується, будуть особливо корисні в галузі вищої освіти, науки, досліджень і в спеціалізованих відділах клінічній практиці.

додаток Вимоги до випробувань:

  • Виконані дослідження в області психології (MA)
  • Науково-дослідний проект
  • Список публікацій та іншої професійної діяльності - критерій для прийняття особливо серед заявників комбінованих курсів
  • коротка біографія
  • Попередня угода з керівником керівництва праці

Плата за навчання:

Оплата для студентів іноземних аспірантів становить 2000 євро за навчальний рік.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

It is the university, together with a number of other educational institutions that makes Olomouc the top student city in the Czech Republic – where every fifth person in the city is a student!

It is the university, together with a number of other educational institutions that makes Olomouc the top student city in the Czech Republic – where every fifth person in the city is a student! Згорнути