Keystone logo

3 Охорона здоров'я Програми в Охорона здоров'я Хірургічна медицина Косметична хірургія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Охорона здоров'я
  • Хірургічна медицина
  • Косметична хірургія
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Охорона здоров'я Програми в Охорона здоров'я Хірургічна медицина Косметична хірургія

Що таке косметична хірургія?
Косметична хірургія - це вид пластичної хірургії, спрямований на поліпшення зовнішнього вигляду людини. Звичайні косметичні операції включають збільшення грудей, ліпосакцію та хірургію носа. Хоча більшість косметичних операцій виконуються з естетичних міркувань, деякі також можуть бути зроблені для виправлення вродженого дефекту або травми.

Що я можу зробити зі ступенем косметичної хірургії?
Є багато варіантів кар'єри для тих, хто має ступінь в області косметичної хірургії. Деякі люди вирішують працювати в приватній практиці, тоді як інші можуть працювати в лікарні чи клініці. Деякі косметичні хірурги також можуть викладати в медичній школі або проводити дослідження.

Які види ступенів є в косметичній хірургії?
Існує багато різних видів косметичної хірургії. Деякі програми зосереджені на загальній пластичній хірургії, а інші можуть спеціалізуватися на певному типі процедури. Багато шкіл пропонують стипендії або резиденцію для тих, хто хоче продовжити навчання.

Що я вивчатиму під час отримання ступеня косметичної хірургії?
Під час курсу косметичної хірургії студенти дізнаються про різні методи, які використовуються в пластичній хірургії. Вони також вивчатимуть анатомію та фізіологію людського тіла, а також принципи естетики. Крім того, студенти дізнаються про етичні та правові аспекти косметичної хірургії.