Запропоновано: коледж медичних сестер та медичних працівників

Огляд

Провідна охорона здоров'я наступна еволюція
Магістр ділового адміністрування та магістр наук у галузі медсестер: медсестринська лідерство в системах охорони здоров'я призначена для підготовки досвідчених медсестер, які заробили бакалавра наук в області медсестер, щоб розвивати крос-функціональні навички управління бізнесом та компетенції керівництва в області медсестер. Студенти, які навчаються в подвійному програмі MBA з двома ступенями MBA, можуть пройти курси з розробки передових навичок управління.

Багато тем, вивчених в програмі MSN MBA з двома ступенями, включає в себе керівництво та управління, теорію лідерства та практику застосування, бухгалтерський облік, економіку, теоретичні основи управління діяльністю для сестринських ролей і практики та етики в охороні навколишнього середовища. Курс камінця закінчується програмою MBA - MSN, яка надає вам можливість розробляти проектну пропозицію щодо практичних навичок, яка стосується бізнес-проблем, проблем або проблем у професійній практиці. Ви визначаєте проблему, яка піддається дослідницькій інтервенції; пошукова література; запропонувати рішення; і розробити план реалізації рішення, оцінити його результати та поширювати отримані результати.

Ступінь бакалавра в області догляду, ступінь магістра в області догляду за хворими і доктор медичних сестер практики в ГПА акредитовані Комісією по Collegiate сестринської освіти (CCNE). Виберіть штати можуть мати додаткові вимоги для задоволення своїх стандартів; довідка Вашу згоду реєстрації або зв'язатися з ГПА для отримання додаткової інформації.

ступінь результати

Дослідіть бізнес охорони здоров'я як MBA - випускник магістра
В якості студента, що працює у програмі MSN MBA, ви вивчаєте теорію та прикладні науки, фінанси, бухгалтерський облік, економіку, кількісні методи, маркетингове управління, управлінський облік, управлінське фінансування, управління операціями та етику у системі охорони здоров'я. Ці передові теорії бізнесу, в тому числі організаційна ефективність та управління змінами, інтегровані в програму, яка включає в себе застосування практики сестринської справи та поведінкові сили та відносини, які можуть впливати на бізнес-процеси.

Що ви дізнаєтеся

Об'єднайте розширені бізнес-стратегії та охорону здоров'я
Теми програми в магістра ділового адміністрування та магістра в галузі медсестрингу включають в себе:

  • Фінансові принципи, зокрема аналіз, планування та оцінка активів
  • Управління маркетингом, включаючи екологічний аналіз, стратегію планування, стратегію та управління
  • Вивчення сестринської справи як професії, дисципліни та ролі медсестер у сфері охорони здоров'я
  • Системи охорони здоров'я, включаючи політику, варіанти доставки в США, вартість, якість та доступ
  • Кількісні та якісні методи дослідження, що підкреслюють критичний огляд досліджень та огляд практики на основі доказів

Кар'єра Результати

Підготовка до керівних посад в охороні здоров'я
Двоповерхова програма GCU об'єднує передові теорії охорони здоров'я з провідними бізнес-концепціями, які допомагають керівникам формувати успішне зростання організацій охорони здоров'я всіх типів. Як випускник коледжу медичних сестер і медичних спеціалістів MSN MBA в два ступені онлайн, ви можете бути готові виконати підприємницьку мету і почати свою власну компанію з охорони здоров'я або перейти в керівну роль в організації охорони здоров'я, такі як головний медсестрин , віце-президент служби пацієнтів або головний виконавчий директор.

місця програми

Інтернет
Продовжуйте освіту наступного покоління з онлайн-ступенем у Великому Каньйонному університеті. Заробіть свою ступінь з зручністю і гнучкістю з онлайн-курси, які дозволяють вивчати в будь-який час і в будь-якому місці. ГПА пропонує найдосвідченіший лідерство в наданні онлайнових програм ступеня. Повний робочий день викладачі та повністю підготовлені інструктори, ад'юнкт обладнані з сильними академічними фонами і практичним досвідом роботи в своїх областях, підтримувати вас кожен крок шляху. Розроблений з профорієнтаційної професіоналом на увазі, наші онлайн класи забезпечують інтимну обстановку, яка стимулює залучення і стимулюючі обговорення. Виберіть з програм через наших різних коледжів, в областях зайнятості високим попитом. Заняття починаються часто.

Вечір
Вечірні програми Університету Великого каньйону задовольняють вимоги робочих професіоналів, які віддають перевагу індивідуальному навчальному середовищу. Наші нічні класи зустрічатися тільки один раз в тиждень і пропонують взаємодія і обговорення типовою класній кімнаті коледжу. Нічні класи призначені для певної кількості студентів, що створює теплу і турботливу середу, яка підтримує привабливий досвід. У вечірньому когорти, ви будете прогресувати через вашу програму ступеня з тими ж кар'єрою налаштованих однокласників, надаючи можливість мережі і налагодити відносини, які виходять за межі класної кімнати. Заняття починаються часто в різних місцях, в тому числі нашого головного університетського містечка.

Розкриття інформації про програму в Інтернеті та вечорі

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 25 інших курсів в Grand Canyon University »

Цей курс Онлайн, Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
інформація
Заочне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date