майстер мистецтв medizinalfachberufe

Загальні відомості

Опис програми

медицина

Дистанційне навчання Medizinalfachberufe ступінь магістра мистецтв (MA) спрямована на людей, які працюють в галузі охорони здоров'я, лікування і догляду професії і вже отримали академічний ступінь бакалавра або дипломи, в тому числі ступінь бакалавра мистецтв в ДИПЛОМ Medizinalfachberufe , Курс можна вивчати одночасно на додаток до професійної діяльності і особливо підходить для кар'єри доступу в області фізіотерапії, трудотерапії, логопедії, геріатрії, медичної допомоги і догляду за хворими. На додаток до збільшення управлінських і комунікативних навичок, які студенти отримують в п'яти семестрів поглиблені знання та навички в обох пов'язаних зі здоров'ям науково-дослідницької діяльності, а також в галузі управління проектами та інновацій.

Магістерська програма Medizinalfachberufe

Ступінь програми Medizinalfachberufe дистанційного навчання міждисциплінарного магістра забезпечує ідеальне розвиток академічних навичок для всіх в терапії та догляду професій працівників, які хочуть продовжити свою освіту паралельно з заняття на рівні майстра. Для кращого балансу між дослідженнями і роботою і більшої незалежності місця, студенти можуть відвідувати цей курс по суботах або за місцем проживання в одному з численних всій Німеччині дослідних центрів дипломних коледжу або у віртуальній версії з онлайн-лекції.

Студенти отримують на вже набутий в університетському або аспірантурі знань і умінь за межами знань в галузі науки і теорії досліджень, якісні та кількісні методи емпіричних соціальних досліджень, на основі фактичних даних дій і проекту та управління інноваціями. В елективних модулів для управління охороною здоров'я, студенти поглибити свої знання та навички в області організаційного та кадрового розвитку в медичних установах і амбулаторному секторі, в той час як вони спеціалізовані в факультативів для реабілітації рук або особливих потреб пацієнта нейропротезірованіе.

Основні напрями навчання в магістерської програми Medizinalfachberufe

управління охорони здоров'я

Дослідження в фокусі управління охороною здоров'я озброює студентів взяти на себе лідируючу позицію в стаціонарній і амбулаторної медичної допомоги Einrichtugnen, наприклад, в лікарні управління, як відділ або головного начальника відділу або підопічного або сестринських послуг. Управління багатопрофільних амбулаторного центрів по догляду за людьми похилого, установ по догляду, послуги з догляду на дому та хоспісів можливо.

здоров'я Освіта

Основна увага на санітарну освіту в основній програмі обробленого розширення і поглиблення наукових додатків (професійні) педагогіці і дидактиці для Medizinalfachberufe. Цільовою групою є студенти, які вже виконують вчення в професійно-технічних школах або університетах в секторі охорони здоров'я і, таким чином, вже є вчителями. У центрі уваги сприяє професіоналізації навчання. Зокрема, цей фокус також підготуватися до лідерства в цій області, наприклад, на підготовку кадрів у професійно-технічних училищ. Студенти також мають можливість розробляти і впроваджувати нові освітні концепції. Слід зазначити, що дуже різні вимоги існують в окремих провінціях до професійної та освітньої кваліфікації викладачів і старших викладачів в школах для медичних спеціальностей. У листі від січня 2015 року підтвердив Нижньої Саксонії державної шкільна рада, що програма магістра з фокусом Medizinalfachberufe відповідає медико-санітарної освіти як вимоги для вчителів, а також ліній шкіл для медичних працівників в Нижній Саксонії. Курси центроїда виключно в навчальному центрі Ганновера.

реабілітація рук

У центрі уваги Handrehabilitation студенти магістерської програми Medizinalfachberufe навчитися будувати вручну терапевтичним кошти і проводити і впровадження стандартів управління якістю в охороні здоров'я. У співпраці з ручними хірурги можуть також розробити і впровадити керівні принципи для лікування травмованою рукою і рук хворих. Крім того, у них є досвід, необхідні для написання спеціальної літератури і можуть бути використані в підготовці фізіотерапевтів і трудотерапії в мистецтві реабілітації рук. Через наявний досвід в області протезування і поставки залізничних може розвиватися в співробітництві з протезисти нових систем для цих областей, і вивчити їх застосовність в дослідженнях.

нейропротезірованіе

Студенти тяжкості нейропротезірованіе особливо здатні діяти в клінічній догляду за пацієнтами і тут, щоб взяти на себе завдання управління. Вони мають досвід в нейрореабілітації, в біомеханіки і в протезних виробів медичного призначення. Вони підходять протези для виправлення і створення індивідуальних планів лікування для пацієнтів. Студенти вчаться оцінювати методи терапії, встановлені з точки зору їх доказової бази і впровадження нових терапевтичних підходів. У співпраці з лікарями реабілітації може розробити керівні принципи для пацієнтів нейрореабілітації.

Перспективи кар'єрного росту після дистанційного навчання

Можливості роботи є і. . через безперервного наукового розвитку в медицині і хто мав тривалий академізації з Medizinalfachberufe дуже добре. Це призводить до можливості застосування, наприклад, в наступних сферах діяльності:

поле управління, управління та організації:

 • Веде відділів в лікарнях, клініках, раннє втручання, допомога для літніх інвалідів та догляд за психічно хворими, наприклад, в галузі управління персоналом пов'язаних з роботою
 • Розробка і впровадження нових організаційних структур, відомств і терапії
 • Самозайнятих і активного формування систематичних професійних завдань, для яких потрібна вища освіта, наприклад. Як відповідальний / менеджер з якості г / в
 • Ефективне і настройка і адміністрування багатопрофільних практики і центрів по догляду, де різні фахівці в галузі охорони здоров'я узгоджуються з урахуванням змін на ринку і змін

Область освіти і професійної підготовки:

 • Управління та розвиток програм безперервної освіти
 • Концепція та комунікації предметно-конкретних угод продовження освіти
 • при необхідності інструктивні і викладацької діяльності в галузі освіти та підготовки щодо власної спеціалізації

Діапазон поглиблення медико-терапевтичні знання в області реабілітації рук:

 • Особливо добре підходить для лікаря / всередині і трудотерапевт / всередині, м Б. в приватній практиці або в руці хірургічній клініці
 • Впровадження і підтримка нових процесів в / всередині харчування пацієнтів з підвищеною автономності та використанням систематичної оцінки

Площа реабілітації, нейрореабілітації, протезування та нейропротезірованіе:

 • Управління та проектування спеціалізованих клінічних заходів в реабілітації, особливо нейрореабілітація
 • Пацієнт-орієнтовані дослідження з носінням зубних протезів / всередині

Розвиток галузі спектра діяльності та наукової основи професії:

 • Посилення і розширення терапевтичних послуг, включаючи будь-які доказової бази і оцінки
 • Розвиток постійної точки зору відображеної і науково обґрунтованих професійної практики
 • Реалізація науково обгрунтовані і систематичні рішення erarbeiteter
 • Планування і реалізація далі, засновані на емпіричних фактах науково-дослідних досліджень

нормальний період

Дистанційне навчання: 5 семестрів Робоче навантаження *: 120 кредитних пунктів відповідно до ECTS

* Робоче навантаження включає в себе час для підготовки і подальшої і брати участь в класі лекцій, самостійного вивчення та підготовки до іспиту або здійснення. Передбачається, що в середньому на erwerbendem кредитної точки на ECTS робоче навантаження може становити від 25-30 годин основи. Навчальна програма дистанційного навчання є варіант 5-семестр, в залежності від професійного опромінення - може бути продовжений до чотирьох семестрів - вчитися безкоштовно. Щотижнева навантаження може бути адаптована до професійної та / або сімейних умовах.

базисний

Зимовий період (жовтень) і літній період (квітень)

акредитація

Акредитація навчальної програми через агентства акредитації AHPGS

Вартість навчання

Дистанційне навчання: € 297,00 / місяць (загальна сума € 8,910.00 плюс разовий іспит плату в розмірі € 915,00.), Альтернативні варіанти фінансування за запитом.

дослідження форми

Дистанційне навчання з реальними або онлайн класних занять: Дистанційне навчання відбувається чергування між самонавчання з вивченням буклетів і весь день в суботу-семінари (про 12-14 суботах в семестр) в одному з наших численних загальнонаціональна дослідних центрах або в Інтернеті в "віртуальної аудиторії" дипломних онлайн кампуса.

вимоги до вступників

Доказ університетського ступеня з бакалавра або диплом (180 кредитних пунктів відповідно до ECTS) і підсумкової оцінки, по крайней мере, "задовільно" в області медичних наук, наук про терапію, фізіотерапії, трудотерапії, логопедії, людьми похилого віку або здоров'я і медичну допомогу (або інший на вимогу) , наприклад, бакалавр мистецтв Medizinalfachberufe в університетський диплом. Більш детальну інформацію про конкретні рахунках надається ДИПЛОМ Hochschule як на вимогу.

В іноземних ступенів еквівалентності для допуску повинна бути доведена.

заяви

Магістр мистецтв (MA)

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ВИВЧЕННЯ

Планове Управління охороною здоров'я

Модуль 8 М: Керівництво лікарні та контроль якості

зміст:

 • керівництво лікарні
 • Управління якістю і сертифікація

Модуль 9 M: управління в галузі охорони здоров'я та соціального забезпечення контекстах

зміст:

 • Управління стаціонарних установ охорони здоров'я
 • Управління медичних послуг амбулаторно-поліклінічних

Модуль 10 M: Розвиток людських ресурсів в охороні здоров'я

зміст:

 • Управління людським ресурсами
 • Управління персоналом в медичних компаній

планове Handrehabilitation

Модуль 8 H: Поглиблений функціональної анатомії руки

зміст:

 • підготовка руки
 • Функціональна Анатомія Рука
 • Хірургічні методи рук

Модуль 9 H: складні травми і залізничних поставок ручні

зміст:

 • Складні травми рук
 • Кустарні методи і матеріали для науки залізничних поставок боку
 • Ортопедичних і протезних арматури рука в різних медичних дисциплін

Модуль 10 H: практичне відображення в реабілітації рук

зміст:

 • Клінічна Міркуючи реабілітації рук
 • концепції індивідуальної терапії і оцінки в реабілітації рук

планове нейропротезірованіе

Модуль 8 N: Neuroscience для протезування

зміст:

 • Нейробіології і нейроанатомии
 • нейрореабілітація

Модуль 9 N: Біомеханіка і медична

зміст:

 • біомеханіка
 • медична

Модуль 10N: практика нейропротезірованіе

зміст:

 • адаптація протезів
 • навчання хода

Планове Освіта Здоров'я

Модуль 8 P: Berufspädagogik

зміст:

 • Напрями дій з питань освіти в медичних професій
 • Викладання і навчання утримання медичних професій

Модуль 9 P: Kompetenzorientierte процеси викладання та навчання

зміст:

 • Навчання і мотивація
 • орієнтація компетентності в галузі професійної освіти

Модуль 10 P: дидактика і методика планування уроків

зміст:

 • цільового планування
 • За допомогою планування
Останнє оновлення Бер 2017

Про навчальний заклад

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies ... Детальніше

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies the city as a recognized spa destination with a long tradition in medical wellness and health treatment. Besides the main campus there are notable campus extensions in more than 25 cities in Germany and one in Italy. Згорнути
Bad Sooden-Allendorf , Ален , Баден-Баден , Берлін , Бохум , Бонн , Фрідріхсхафен , Гамбург , Ганновер , Heilbronn , Кайзерслаутерн , Кассель , Кітчер , Магдебург , Майнц , Мангейм , Мюнхен , Ostfildern , Вюрцбург , Regenstauf , Нюрнберг , Вісбаден , Вупперталь , Німеччина Інтернет + 23 Більше Менше