ма в галузі медичних наук

Загальні відомості

Опис програми

Зміст і мета

Магістр в медичних наук в Університеті Люцерн пропонує студентам з широкого спектру дисциплін необхідні знання та навички в напрямку всеохоплюючого розуміння здоров'я, функціонування та інвалідності.

У центрі програми є життєвий досвід людей, і, як люди взаємодіють з навколишнім їхнім середовищем у контексті здоров'я. Учні дізнаються, як описати, зрозуміти і впливати на здоров'я людини з точки зору соціальної науки. Студенти також мають можливість вибрати з основних і отримати більше знань в поглиблених в конкретній області, залежно від їх професійних інтересів і напрямки кар'єри.

Ма медичних наук прагне принести новий вимір у дослідженні, надання медичних послуг та управління охороною здоров'я по новаторські розробки і застосування комплексного підходу в галузі охорони здоров'я. Це ідеальне навчальна програма для сприяння інноваціям в нашому суспільстві, де старіння і зростання поширеності хронічних захворювань є основною проблемою в системі охорони здоров'я.

Абітурієнтам

Програма приймає студентів з різних верств, таких як природничих наук, біології, медицини, соціальних наук, і гуманітарних. З питань прийому, вимоги організації та планування досліджень, будь ласка, звертайтеся в школу через нашу форму запиту.

Кар'єрні перспективи

Ма медичних наук пропонує ідеальну підготовку для студентів, які прагнуть робити кар'єру в сфері охорони здоров'я в динамічній і міждисциплінарної середовищі. У нашому магістерської програми, ми прагнемо до навчання студентів, щоб вони знаходяться у відмінній позиції для подальшого їх кар'єри в галузі охорони здоров'я, пов'язаних з областей, включаючи позиції в наукових дослідженнях, в приватному секторі, управління охорони здоров'я / суспільна охорона здоров'я, медична освіта, зміцнення здоров'я, і Управління в державних і федеральних установ охорони здоров'я.

Огляд Магістерська програма в медичних наук

Магістр в галузі медичних наук (Навчальна програма міждисциплінарних, 120 ECTS-кредитів)

  • Основні дослідження: функціонування людини наук 16 кредитів, системи охорони здоров'я та служби 6 кредитів, методи, які я 12 кредитів, Методи II 6 Кредити, наукові дослідження та професійні навички, які я 8 кредитів, наукові дослідження та професійні навички II 8 кредитів, наукові дослідження та професійні навички III 8 Кредити, Дослідження та професійні навички IV 4 Кредити
  • Спеціальності: Здоров'я зв'язку, охорони здоров'я та управління поведінки, Економіка охорони здоров'я та політики охорони здоров'я, служби охорони здоров'я області наукових досліджень, методи - 20 кредитів
  • Магістерська дисертація: з науково-дослідного стажування та усного оборони - 32 Кредити

Навчальна програма

Програма дворічного магістра з 120 ECTS-кредитів складається з основних курсів, пропонованих протягом перших трьох семестрів, і основних курсів, починаючи з другого семестру. Основні курси включають в себе різні модулі: людина функціонування науки, системи охорони здоров'я і послуг, дизайну дослідження та кількісні / якісні методи дослідження. Інші основні курси включають в себе наукові та професійні навички розвитку. Починаючи з другого семестру, студенти можуть вибрати з основних, на їхній інтерес. Після першого року, студенти повинні будуть пройти стажування і почати дослідницький проект, в той час як четвертий (заключний) семестр буде присвячений завершенню кандидатську дисертацію.

Спеціальності

Наші великі компанії надають студентам унікальну можливість тісно співпрацювати зі своїми керівниками і далі розвивати свій досвід в обраній області інтересу.

  • Здоров'я зв'язку: Вивчення науки за допомогою зв'язку впливати на рішення здоров'я на індивідуальному рівні, в установах і в політиці.
  • Здоров'я Поведінка і управління: Навчитися поведінки здоров'я і досвід для здоров'я можуть бути розглянуті і змінені з відповідних заходів.
  • Економіка охорони здоров'я та політики охорони здоров'я: Забезпечення основи і принципи економічного мислення та теорії політичної науки, щоб зрозуміти складні системи охорони здоров'я, і для виявлення та усунення майбутніх проблем в галузі охорони здоров'я.
  • Медичні послуги Дослідження: Вивчення методів оцінки ефективності послуг охорони здоров'я та оцінки ефективності систем охорони здоров'я.
  • Методи дослідження: Розвиток навичок, щоб допомогти процеси прийняття рішень в галузі медичних наук і суміжних областях, що використовують сучасні кількісні та якісні дослідження.

Стажування і Магістерська дисертація

Студенти мають унікальну можливість подати заявку на платній стажування з співпрацюючим партнером організації Департаменту охорони здоров'я наук і політики в галузі охорони здоров'я. Вони мають шанс отримати з перших рук досвід у застосуванні своїх знань і навичок в галузі досліджень і практики медичних наук. Під час стажування, студенти повинні будуть розробити свої магістерську дисертацію пропозицію, яка буде підтримуватися їх керівника та членів їх дослідницької групи.

Відгуки студентів "

«Програма MA медичних наук дає мені всеосяжного знання в галузі охорони здоров'я з різних точок зору і готує мені добре в майбутньому проблем в захоплюючій області охорони здоров'я».
Лукас Studer, Вища +2015, майор Економіка і політиці охорони здоров'я

«Вибравши майор у методи дослідження і робити своє дослідження стажування в швейцарському страждає паралічем нижніх кінцівок досліджень в Nottwil, я відчуваю, що багато можливостей в рамках Всесвітньої досліджень в галузі охорони здоров'я відкрили для мене.»
Сірі Сведберга, Вища 1015, Основні методи дослідження.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The Department of Health Sciences and Health Policy of the University of Lucerne promotes research and prepares scientists to work in the field of health and disability from a biopsychosocial perspect ... Детальніше

The Department of Health Sciences and Health Policy of the University of Lucerne promotes research and prepares scientists to work in the field of health and disability from a biopsychosocial perspective. Згорнути