мкр ступінь

Загальні відомості

Опис програми

Кроки в правильному напрямку.

Навчання на медичну практику в англійською та іспанською мовами, це один з найбільших переваг збирається медичної школи в Гвадалахарі. Мало того, що це допоможе зламати бар'єри між лікарем і пацієнтами, де б вони в кінцевому підсумку, Нью-Йорк, штат Арізона, Каліфорнія, Флорида, Техас і т.д., будучи двомовними і культурно обізнані зробить вас набагато більш цінним в очах лікарні та клінічних адміністраторів в усьому світі.

Два роки фундаментальних наук в Мексиці

Ви почнете з самого початку. Ми занурять вас в основах. Все критичне ядро ​​навчання, що вам потрібно знати для того, щоб пройти USMLE Крок 1. Але ми будемо також почати вам працювати на ваших клінічних навичок негайно. Так що ви збираєтеся почати отримувати реальне світове розуміння відразу.

Два клінічних років, які можуть бути зроблені в Мексиці, США або Пуерто-Ріко.

Основні і факультативні Повороти в Мексиці, США і Пуерто-Ріко. Всі студенти мають можливість виконувати свої клінічні ротацій в різних лікарнях в установах по всій Мексиці, Сполучених Штатах і Пуерто-Ріко. Є кілька програм, в яких можуть брати участь студенти під час їх третього і четвертого року.

Ми почнемо готувати вас до наступного етапу-всім, що веде до USMLE Крок 2, і отримати свій ступінь.

Наш 4 роки програма, надаючи рівні можливості для американських студентів, як і інші медичні міжнародні програми, щоб досягти своєї мети, щоб стати лікарем.

Ваша ступінь доктора медицини протягом 4 років в UAG Медичній школі.

Це не буде легко. Але на той час, коли ви будете готові піти звідси, ви будете впевнені в собі і готові до practice.You буде лікарем.

MDdegree

Прийом

Ви не вирішили стати лікарем вчора. Це ідея, яка була з вами протягом тривалого часу. Це стало частиною вас. Змінений вас. Не дозволяйте нічому стояти на шляху в даний час. Продовжувати рухатись вперед. Якщо ви хочете стати лікарем, стати лікарем в UAG Медичній школі.

UAG школа МЕДИЦИНА заохочує заявки від всіх осіб, які мають потенціал і рішучість вивчити нову мову, іспанську мову, щоб випробувати яскраві, захоплюючі нову культуру і досягнення своєї мети стати лікарем.

Ми цінуємо можливість розглянути вашу заяву, щоб визначити, чи є UAG добре підходить для вас, і, якщо так, то допоможе вам в процесі реєстрації.

Ви збираєтеся почати приймати рішення вивчення одного з найбільш корисних кар'єри; медицина. Якщо ви ще не почали додаток, давайте почнемо крок за кроком

Вимога

Автономний університет Гвадалахари Школа Медицини має два класи, які в'їжджають в рік: у січні та липні.

Заявники зі Сполучених Штатів, Канади і Пуерто-Ріко має відповідати всім основним долікарської вимоги, необхідні для входу в медичній школі США.

Перелік Вступникам Застосування

Кожен заявник повинен мати еквівалент 90 семестр кредитних годин. Ступінь бакалавра не потрібно, але настійно рекомендується. Заявник повинен виконати наступні курси в коледжі чи університеті:

Для США і Канади

 1. Один рік біології
 2. Один рік органічної хімії
 3. Один рік неорганічної хімії
 4. Один рік фізики
 5. Один рік математики
 6. Один рік англійської мови

Пуерто-Ріко

 1. 8 семестр кредитних годин біології
 2. 8 семестр кредитних годин фізики
 3. 8 семестр кредитних годин загального або неорганічної хімії
 4. 8 семестр кредитних годин органічної хімії
 5. 6 семестр кредитних годин в соціальних науках (соціологія, психологія, політичні науки, економіка або Антропологія)
 6. 12 семестр кредитних годин іспанської мови
 7. 12 семестр кредитних годин англійської

ЗАЯВА: Використовуючи найширший діапазон критеріїв оцінки, Приймальна Департамент представить кваліфікованих претендентів до Приймальної комісії.

Документація

Є дві фази документації при застосуванні

Фаза 1:

 • Інтернет додаток реєстрації UAG порталу.
 • Плата за $ 75 заявка (безповоротний внесок)
 • Копія свідоцтва про народження
 • Неофіційний копія стенограми коледжу (и)
 • MCAT балів. Іспит повинні бути прийняті протягом останніх трьох років
 • Від 2 до 10 машинописний автобіографія
 • Складовою рекомендаційний лист від Вашого долікарської комітету або 2 листи від вашого коледжу науки професорів (ім'я Приймальної комісії).
 • 1 паспортного розміру анфас фото, з білим кремовий тлі
 • Резюме з інформацією про освіту починаючи з середньої школи, позашкільні заходи та нагороди.
 • Студент Перевірка відомостей США Кандидати використовують код: WXYCK-99264. Puerto Rico Кандидати використовують код: GGXRP-39773

Етап 2:

Відноситься тільки до запрошених на співбесіду і складається з:

 • Оригінал свідоцтва про народження *
 • Офіційна середня школа транскрипт (и) ** (GED не береться замість середньої школи)
 • Копіювати диплом середньої школи **
 • Офіційні стенограми коледжу (від кожної установи)
 • Офіційні MCAT балів. Іспит повинні бути прийняті протягом останніх трьох років

* Тільки з апостилем
(Придбана через держсекретаря від держави, в якому документи виникла)

** З нотаріальним посвідченням і апостиль печаткою

Примітка: Зізнань консультант надасть інструкції по легалізації документів з інших країн, крім США і Пуерто-Ріко.

Приймальна комісія залишає за собою право запросити додаткову інформацію від госпіталізації заявника і зниження на будь-якій стадії процесу.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University is proud to be thoroughly Mexican and, at the same time, to emphasize its orientation to international education. The UAG has some of the best educational facilities in the country, cov ... Детальніше

The University is proud to be thoroughly Mexican and, at the same time, to emphasize its orientation to international education. The UAG has some of the best educational facilities in the country, covering an area of more than 10 million square feet, distributed in 5 campuses in the area of Guadalajara city: Main Campus (C.U.), the Institute of Biological Sciences, the Health Sciences Campus, and the University in the Community (UNICO). The UAG also owns other campuses in the states of Colima, Nayarit and Tabasco. In addition, the UAG has two hospitals, one Experimental Agricultural Center and three university hotels and convention centers. Згорнути