Keystone logo

19 Охорона здоров'я Програми в Охорона здоров'я Екстрена медицина Невідкладний медичний технік – ЕМТ 2024

Фільтри

Фільтри

  • Охорона здоров'я
  • Екстрена медицина
  • Невідкладний медичний технік – ЕМТ
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (19)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Охорона здоров'я Програми в Охорона здоров'я Екстрена медицина Невідкладний медичний технік – ЕМТ

Що таке EMT?
EMT означає технік екстреної медичної допомоги. Лікар швидкої медичної допомоги – це кваліфікований спеціаліст, який надає невідкладну медичну допомогу пацієнтам, які її потребують. Лікарі швидкої медичної допомоги забезпечують базову підтримку життя, включаючи серцево-легеневу реанімацію та використання АЗД (автоматичного зовнішнього дефібрилятора). Вони також навчаються оцінювати стан пацієнта та надавати лікування при травмах і захворюваннях. Медики швидкої допомоги часто першими реагують на місце надзвичайної ситуації та відіграють важливу роль у догляді за пацієнтами.

Як я можу стати медичним працівником?
Ті, хто хоче стати EMT, можуть знайти програми в багатьох коледжах і технікумах. Ступені EMT доступні як на асоційованому рівні, так і на рівні бакалавра. Програма асоційованого ступеня EMT зазвичай займає два роки, тоді як програма бакалавра займає чотири роки. Для того, щоб мати право на сертифікацію, працівники медичної допомоги повинні пройти акредитовану програму навчання.

Що я буду вивчати під час отримання ступеня EMT?
Навчальні програми EMT охоплюють різноманітні теми, включаючи анатомію, фізіологію, невідкладні медичні процедури та фармакологію. Студенти програм EMT також дізнаються про оцінку стану пацієнта, життєві ознаки та як ефективно спілкуватися з пацієнтами та їхніми родинами.