основа медицини

Загальні відомості

Опис програми

Медичний фонд є незалежною один рік програма , яка дає 60 кредитів. Програма забезпечує ретельне введення в медичних науках. Програма підходить для студентів, що розглядають в медичній школі або інших професійних досліджень в області охорони здоров'я і комплементарної медицини, таких як акупунктура і гомеопатія. Але дослідження також підходить для тих, хто хоче працювати в сфері охорони здоров'я, і ​​досягнення відповідного листа експертизи для цього.

NB: В дослідженні не перший рік лікар / медичної освіти. Якщо ви будете вивчати медицину, ви повинні почати в перший рік його після того, як ви закінчили медичний фонд. Якщо ви хочете стати лікарем, і відповідає вимогам, ви можете знайти в нашій програмі 1 + 5, яка є медицина освіту.

Медичний фонд дає 60 кредитів , які можуть розраховувати як дві додаткових точки , якщо ви шукаєте вищу освіту в Норвегії.

Навчальний план і експертиза - Медичний фонд
Програма розділена на три семестри в цілому шести модулів. Кожен член складається з двох модулів, і закінчується іспитом в кожному модулі. Можна вибрати окремі модулі. Також можна запустити цю програму після Різдва, хоча головний вхід серпня.

Модуль 1: MED 1 Біологія людини
Введення анатомії, фізіології і патології, біохімії клітини вчитися vevslære, генетика, загальна патологія, загальна фармакологія і введення нервової системи та ендокринної системи. Курс дає розуміння основних фізіологічних процесів.

Моду 2: СО 2 Circulation - рідина
,
Введення в регуляції кровообігу тіла і балансу рідини. Центральне місце в навчальному плані є серцево-судинної системи, крові і нирок / сечового тракту анатомії, фізіології і патології.

Модуль 3: З 3 дихання і обміну речовин
Введення в дихальної анатомії, фізіології і патології і черевної анатомії, фізіології і патології, а також харчування.

Модуль 4: 4 м'язів і нервової системи

Введення м'язової, скелетної і нервової анатомії, а також захворювань цих органів і систем. Санс фізіологія також обговорили.

Модуль 5: MED 5 Гормони і імунна система
Введення доктрини гормонів в організмі, порушення, які можуть виникнути в балансі гормонів і захворювань, які можуть вплинути на гормон формування organse. імунна система організму розглядається, а також вчення про специфічні гарячих клавіш шкіри і захворювань.

Модуль 6: З 6 соціального, віку і стану здоров'я
Курс являє собою введення в медичній історії, соціальної медицини, медичної етики, медичних досліджень, педіатрії, геріатрії та психіатрії. Курс забезпечити розуміння відносин між суспільством, індивідом і охороною здоров'я.

сили Вчителі в основі медицини

Навчання проходить в тісній співпраці з Encefalon коледжу в базовій медицині.

Вчителі з великим досвідом роботи
Професійна відповідальність за програму і студентів Bjørknes є д-р Івар Сжаастад, старший консультант лікарні Ulleval університету.
Інша частина викладацького складу складається з кваліфікованих викладачів, які мають великий досвід роботи в умовах медико-санітарної допомоги.

Лекції та практика
Навчання відбувається в першу чергу як під керівництвом викладача лекції, а студенти зустрінуться також пацієнтів, працювати в групах і відвідувати спеціальні семінари, такі як фізіології та анатомії. Це також сприяє онлайн undervisningsstøtte.

Останнє оновлення Сер 2017

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Bjørknes has in recent years established itself as a provider of university education in Norway.

Bjørknes has in recent years established itself as a provider of university education in Norway. Згорнути