офіційна докторська програма в галузі неврології та клінічної психології

Загальні відомості

Опис програми

нейро

Введення

Ця програма PhD спрямована на підготовку дослідників в галузі фундаментальних і прикладних нейронауки, клінічної психології і психіатрії, віддаючи пріоритет міждисциплінарності. З цієї точки зору, програма включає в себе віднесені до різних галузей знань в області нейробіології, когнітивної неврології, клінічній психології і здоров'я і психіатрії дослідників. Це програма міжвузівський організована спільно університетів Сантьяго-де-Компостела (координуючий), Ла-Корунья і Віго.

Навіщо вивчати ступінь

Дослідження нервової системи в цілому, так і людського мозку, зокрема, є одним із пріоритетних напрямків наукових досліджень по всьому світу. Одна з найбільших проблем цього дослідження, щоб виявити таємниці мозку від молекулярної операції до тих пір, поки механізми підтримки процесів, таких як пам'ять, інтелект або свідома дія і його взаємодію з навколишнім середовищем. Прогрес в розумінні нервової системи буде боротися із захворюваннями, які впливають і поліпшити якість життя. З клінічної точки зору, ця програма об'єднує рядки, що стосуються розуміння, профілактику і лікування психічних розладів, підходячи до них з точки зору біопсихосоціального.

Ця програма є частиною «мережі європейських Neuroscience шкіл» (NENS), структура створеного під FENS (Федерація європейських товариств Neuroscience) для надання інформації про післядипломної підготовки в області неврології і сприяння співробітництву серед європейських дослідницьких програм.

Що ви дізнаєтеся

Він призначений для забезпечення технічної підготовки і досвіду для проведення досліджень в цих областях і забезпечити основу для взаємодії між докторантами і аспірантами, пов'язаними з ними. Вона спрямована на сприяння комплексного мультидисциплінарне наукове простору, яке звертається до вивчення мозку від морфологічного, структурного, функціонального, обчислювального і розвитку зору, в доповненні до їх взаємної зв'язку з психосоциальнимі факторами. Все це для того, щоб зрозуміти поведінку людини і сприяти профілактичними і терапевтичними для основних стратегій неврологічних і психічних розладів.

дослідження ліній

Програма налаштована на сім основних напрямків досліджень, які перераховані нижче. Для кожного з них може отримати доступ до інформації про дослідників, які є частиною їх і субліній або теми, які матеріалізуються в рамках дисертаційних проектів розкритися.

 • Нейробіології. Структура, еволюція, розвиток і регенерація нервової системи.
 • Pharmacogenomics в нейронаук
 • Нейрофізіології.
 • Cognitive Neuroscience.
 • Клінічне і здоров'я Психологія і психіатрія.
 • Допамінергічні механізми нейродегенерации і нейропротекции при хворобі Паркінсона і нових терапевтичних стратегій.
 • дослідження ПЕТ і ОФЕКТ в неврології. Fusion морфологічної та функціональної візуалізації.

Конкретні навчальні добавки

Чи повинен докторант не вистачає повну попередньої підготовки необхідної програми, допуск до програми буде умовно на подолання конкретних навчальних добавок, які можуть бути предметами або модулями і ступінь магістра. Ins віднесений до того ж докторанту не може перевищувати 15 ECTS кредитів і може бути зроблено до або одночасно зарахування в академічному нагляд у вигляді програми.

У разі одночасного студентів продуктивності повинні реєструватися на ці добавки в момент реєстрації в програмі академічного нагляду, які повинні бути подолані протягом максимум трьох послідовних семестрів. Недотримання цього правила, будуть ВИДАЛЕНІ студентів в програмі.

Навчання Програма діяльності

Під РД 99/2011, докторські програми можна встановити поперечні діяльності і спеціальну підготовку за програмою. Ця програма встановлює наступне: обов'язкове:

 • Збір інформації та огляд літератури, тривалість: 50 год, період реалізації: в 1-й рік.
 • Участь в конференціях і наукових сесій, тривалість: 20 год, період проведення: протягом 3-х курсів.

Додатковий характер, 2 заходи з наступних 3 повинні бути виконані по 3 курсу (переважно протягом перших 2):

 • методологічна та технічна тривалість навчання: 20 годин.
 • навчання Комунікації, інформація та поширення наукової інформації, тривалість: 20 год.
 • Навчання в організації наукових досліджень, тривалість: 20 год.

Додатковий характер:

 • Мобільність (перебування), тривалість: 160 годин (1 місяць) більше 3 курсів.

професійні та наукові заходи

Конкретний професійний вихід PhDs є дослідження кар'єри в університетах і науково-дослідних центрах, що єдине, що потрібно цю назву.

Рекомендований профіль

Дайте прямий доступ до програми докторантури в неврології і клінічної психології Майстрів наступні:

 • Майстри в області нейробіології з університетів Сантьяго, Ла-Корунья і Віго.
 • Ступінь Дослідницького магістра в галузі клінічної психології та психобіології USC.
 • Ступінь магістра в галузі психології загальний стан здоров'я ОСК.

Вони можуть також отримати доступ до випускників в градусах іншого університету магістра в галузі неврології, клінічній психології і здоров'я, психіатрії або інший галузі біомедицини, а також люди, які два роки позитивно оцінив спеціалізовану медичну підготовку в областях, пов'язаних з майстром-областей (психології -PIR - Психіатрія, неврологія -MIR-, ...).

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... Детальніше

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. Згорнути
А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , Феррол , Феррол + 9 Більше Менше