Keystone logo

1 Охорона здоров'я Програми в Охорона здоров'я Подіатрична медицина Подіатрична спортивна медицина 2024

Фільтри

Фільтри

  • Охорона здоров'я
  • Подіатрична медицина
  • Подіатрична спортивна медицина
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Popular degree type

Popular study format

Охорона здоров'я Програми в Охорона здоров'я Подіатрична медицина Подіатрична спортивна медицина

Що таке подіатрична спортивна медицина?
Подіатрична спортивна медицина — це розділ ортопедії, який займається профілактикою, діагностикою та лікуванням травм стопи та гомілковостопного суглоба, пов’язаних із заняттями спортом і фізичними вправами. Лікарі-подологи зі спортивної медицини пройшли спеціальну підготовку з біомеханіки стопи та гомілковостопного суглоба та використовують ці знання для запобігання та лікування травм.

Які кар'єри доступні в подіатричній спортивній медицині?
Деякі ортопеди зі ступенями ортопедичної спортивної медицини працюють у приватній практиці, тоді як інші працюють у лікарнях чи клініках. Спортивні ортопеди можуть також працювати як частина команди медичних працівників у закладі спортивної медицини. Лікарі ортопедичної спортивної медицини також можуть брати участь у дослідженнях, навчанні або написанні про свою спеціальність.

Які переваги вивчення подіатричної спортивної медицини?
Вивчення подіатричної спортивної медицини має багато переваг. Ортопеди, які спеціалізуються в цій галузі медицини, можуть допомогти запобігти та лікувати травми, пов’язані зі спортом і фізичними вправами. Їхня робота дає змогу елітним спортсменам безпечно виступати, а також вони можуть допомогти реабілітувати людей, які отримали травми під час фізичних вправ або спортивної діяльності. Спортивні ортопеди часто працюють з іншими медичними працівниками, такими як ортопеди та фізіотерапевти, щоб надати комплексну допомогу своїм пацієнтам.

Які ступені доступні в подіатричній спортивній медицині?
Існує кілька типів ступенів у спортивній ортопедичній медицині. Деякі ортопеди закінчують чотирирічний ступінь бакалавра, перш ніж вступити до школи ортопедів, тоді як інші вступають до школи ортопедів після закінчення двох років коледжу. Спортивні ортопеди повинні закінчити чотирирічну школу ортопедії та скласти національний іспит, щоб отримати ліцензію. Після завершення навчання лікарі ортопедичної спортивної медицини можуть обрати стипендію або стажування за цією спеціальністю.

Що я буду вивчати під час отримання ступеня ортопедичної спортивної медицини?
Під час отримання ступеню в ортопедичній спортивній медицині ви вивчатимете біомеханіку стопи та гомілковостопного суглоба, а також те, як запобігти та лікувати травми, пов’язані зі спортом та фізичними вправами. Ви також дізнаєтеся про інші аспекти охорони здоров'я, такі як ортопедія, фізіотерапія тахарчування.