програма М.Д.

Загальні відомості

Опис програми

MD програма

Кожен семестр становить 18-тижнів, даючи студентам коротку перерву між їх досліджень. Нові та передачі студенти можуть подати заявку в січні і серпні дати початку травня під час зарезервовано тільки для переведення студентів. Перші два роки, 1-4 семестрів, присвячені завершенню фундаментальних наук в безтурботному університетському містечку UHSA на прекрасному острові Антигуа. По завершенні фундаментальних наук, студенти проводять п'ятий семестр (16-тижнів) завершив блок огляду Інтегрований огляд основних наук. Після п'ятого семестру студенти провести останні два роки медичної програми, що заповнює клінічних наук.

Програма UHSA MD заснована на стандартах навчального плану американських медичних навчальних закладів шляхом повної інтеграції основних і клінічних наук протягом всієї програми MD. Студенти починають взаємодіяти з пацієнтами протягом першого семестру через місцеві клініки по всьому острову, на додаток до безкоштовної клініці UHSA в англійській гавані, де студенти здійснюють як UHSA факультету, а також досвідчені практикуючі лікарі та медсестри з клінік і лікарень по всьому острову.

ПРАКТИКА

Інтегровані Основи наук Навчальний план

Рік Один

Два роки

Клінічні наук Навчальний план

Студенти виконують клінічних наук частина навчальної програми, яка складається з основних і факультативних обертань, в провідних партнерських навчальних лікарнях UHSA, розташованих в Сполучених Штатах, Пуерто-Ріко і Сполученого Королівства. Після того, як просування до клінічного наук, студенти спочатку необхідно завершити п'ятий семестр для комплексного огляду основних наук, а потім 2-х років ядра і виборні обертань.

Основні клінічні Повороти

Основні повороти розроблені, щоб надати студентам основи для розуміння основних областей медичної практики. Як тільки студенти досягають клінічних наук, планування для обертань завершується клінічним відділом університету.

Обов'язкові обертання серцевини такі: 1. Внутрішня медицина 12 тижнів 2. Загальна хірургія 12 тижнів 3. Акушерство та гінекологія 6 тижнів 4. Педіатрія 6 ​​тижнів 5. Психіатрія 6 ​​тижнів 6. Сімейна медицина 6 тижнів

Виборні Клінічні Повороти

При плановому Обертання (30 тижнів), студенти мають можливість збагатити і урізноманітнити їх медичну освіту в галузях, що становлять інтерес. Факультативи дозволяють також як широкої вибірки і поглибленого участі в областях, які студенти можуть вибрати спеціалізацію в процесі їх проживання.

Приклади факультативних можуть включати в себе:

 • сімейної практики
 • кардіологія
 • Швидка медична допомога
 • Анестезіологія
 • ортопедична хірургія
 • Otolaryngocology
 • Неврологія
 • Радіологія
 • Профілактична медицина / Інфекційні хвороби
 • Загальна хірургія

ВИМОГИ ДОПОМОГИ

Всі необхідні документи, якщо спочатку іноземною мовою, повинні супроводжуватися нотаріально завіреним перекладом на англійську мову. Всі стенограми, що документують послешкольное курсову завершена в установах за межами Сполучених Штатів або Канади також повинні бути оцінені затвердженої міжнародної служби оцінки облікових даних. Рекомендаційні листи повинні бути англійською мовою.

Наступні підтверджуючі документи необхідні при зверненні в UHSA школи медицини:

 • Неповернутих реєстраційний внесок в розмірі $ 75 (USD)
 • Офіційні стенограми всіх коледжів / університетів взяли участь (як правило, це тривалий процес, тому планувати відповідно). Іноземні заявки повинні бути перекладені на англійську мову до того, як отримано UHSA. Стенограми повинні бути спрямовані: Університет медичних наук Антигуа C / O маркетингу і військкомат 900 W. Jackson Blvd. Suite 7 East Chicago, IL 60607
 • 2 (два) 2 × 2 паспортного розміру фотографій
 • Копія паспорта (якщо така є)
 • Два (2) офіційні рекомендаційні листи (LOR) від осіб, які можуть оцінювати минулі академічні та / або професійні досягнення Ці листи повинні бути англійською мовою і з'являються на оригінальному бланку. LOR повинні бути спрямовані безпосередньо від людини, даючи рекомендацію. Листи, надіслані від заявника, прийматися не будуть.
 • Про себе Приватне заяву ваша можливість дати додаткову інформацію про себе в медичній школі. Ви повинні вказати не менше ніж 400 слів, чому ви зацікавлені в медичній кар'єрі, коли ви вперше стало відомо про цей інтерес і які Ваші плани на майбутнє, якщо ви будете прийняті в медичній програмі. Прохання також пояснити свій особистий досвід в цій області. Передбачається, що ви включили: участь у добровільній роботі, досвід роботи в науково-дослідних проектах, громадські роботи, а також будь-яка інша важлива інформація, яку ви хотіли б Приймальної комісії, щоб знати про вас. Ваше додаток до медичної школі не буде оцінюватися без особистої заяви.
 • Медичний коледж Admission Test (MCAT): MCAT є обов'язковим для всіх американських громадян і постійних жителів, які претендують на вступ до школи медицини. Канадські та міжнародні студенти не зобов'язані подавати MCAT бали. Хоча MCAT є частиною критеріїв вхідних плат, UHSA займає більш цілісного підходу до допущенню рішень шляхом оцінки академічних облікових даних, досвіду та особистих якостей всіх заявників. Щоб дізнатися більше про MCAT або зареєструватися для складання іспиту, відвідайте веб-сайт AAMC.

Вхідні вимоги

Ступінь бакалавра або 90 рівня кредитних годин бакалаврату необхідні для вступу в UHSA школи медицини. Мінімальний середній бал вимоги для розгляду прийому в школи медицини 3.0. Курсова повинна включати в себе наступні передумови до вступу в UHSA:

 • Загальна біологія (з лабораторією) 8 кредитів
 • Загальні або неорганічної хімії (з лабораторією) 8 кредитів
 • Органічна хімія (з лабораторією) 8 кредитів
 • Загальної фізики з лабораторією 8 кредитів
 • Рівень коледжу Математика 3 кредиту
 • Рівень коледж Англійська 6 кредитів

Кандидати, які планують практикувати в Пуерто-Ріко, повинні мати такі передумови на додаток до згаданих вище:

 • Рівень коледж Іспанська 6 кредитів
 • Рівень коледжу Англійська 12 кредитів (всього)
 • Поведінкові та соціальні науки 12 Кредити *

* Ці кредити можуть бути: соціології, політології, економіки, антропології та психології. Примітка: Якщо ви розглядаєте в видачу дозволів країні за межами США, Канади або Великобританії, можуть бути додаткові вимоги бакалаврату за межами або відрізнятися від зазначених вище. Тому ми рекомендуємо студентам перевірити з ліцензійним комітетом країни, в якій вони мають намір практикувати медицину.

Політика щодо недискримінації UHSA не дискримінує на основі віку, віросповідання, гендерної ідентичності, національного походження, расової, статевої або сексуальної орієнтації. Школа гарантує, що її середовище навчання сприяє розвитку явних і відповідних професійних атрибутів в своїх студентів, таких як відносини, поведінки та ідентичності. Якщо у вас виникли якісь запитання чи Вам необхідна допомога, зверніться до представника приймальної комісії безпосередньо по телефону 866.719.0302 (дзвінок безкоштовний) 787.753.0253 з понеділка по п'ятницю.

Фінансова підтримка

Примітка: Вищевказані терміни застосовуються, щоб поліпшити свої шанси на отримання місця для бажаної дати початку. Кандидати, які претендують на школи медицини вважаються доти, як місця доступні. Проте, застосування автоматично вважаються для наступного семестру в тому випадку, якщо кількість місць більше не доступні.

ЛІКАРНЯ ЧЛЕНСТВО

UHSA використовує велику мережу афілійованих навчальних лікарень, де студенти проходять клінічні науки. З метою поліпшення можливостей для матчу за місцем проживання, студенти беруть участь разом зі студентами з США і студентів з усього світу. Одним з переваг відвідування UHSA є те, що студенти не підлягають великі клінічні час очікування через перенаселених розмірів класу. Відділ клінічних наук в UHSA управляє лікарняних місць розміщення для клінічних студентів.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1982, the University of Health Sciences Antigua (UHSA) located in Dowhill, Piccadilly Antigua is an outstanding academic institution dedicated to educating exemplary physicians, nurses, pos ... Детальніше

Founded in 1982, the University of Health Sciences Antigua (UHSA) located in Dowhill, Piccadilly Antigua is an outstanding academic institution dedicated to educating exemplary physicians, nurses, postgraduates and researchers in accordance with the highest professional standards who will integrate clinical, biomedical and behavioral knowledge to promote the health and well-being of patients and communities. Згорнути
Святого Іоанна , Чикаго , Сан-Хуан + 2 Більше Менше