радіологічні технології ступінь ААС

Загальні відомості

Опис програми

Програма радіологічний технологій (рентген) готує рентгенологи приймати рентгенівські знімки всіх частин людського тіла з метою діагностики проблем зі здоров'ям. Рентгенологів положення пацієнтів, які або лежать на столі, сидіти або стояти, так що правильні частини тіла можуть бути радіографії. Крім того, рентгенологи можуть приймати портативні рентгенограми в районах лікарні, куди входять у відділення невідкладної допомоги, операційний зал, відділення інтенсивної терапії, а також одиниць догляду за пацієнтами. Радіологічний Технологи працювати з іонізуючим випромінюванням і вивчити відповідні процедури, щоб захистити себе і своїх пацієнтів від непотрібного опромінення. Рентгенолог повинен використовувати стерильну техніку, вести облік, сприяння зі спеціальними процедурами, а також керувати контрастні засоби масової інформації по різним каналам, в тому числі внутрішньовенно. Передача і позиціонування заходи інтегровані в рамках всієї програми. Рентгенологів повинні бути надійними, мають механічні здібності і володіти хорошими навичками спілкування.

Вхідні вимоги

Заявник повинен заповнити бланки заяв, які можна знайти на веб-сайті Mercy Medical Center-North Iowa (www.mercynorthiowa.com/xrayschool~~HEAD=pobj) і зв'язатися з NIACC медичних професій радник, розташований в Бюро розвитку студента. Термін подачі заявок на Мерсі 15 січня кожного року.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАСТОСУВАННЯ

Для того щоб застосувати наступне повинні бути виконані:

 1. Всі кандидати повинні бути громадянами Сполучених Штатів або постійним жителем.
 2. Всі кандидати повинні бути не молодше 18 років з дати початку програми.
 3. Всі заявники повинні закінчили акредитованої середньої школи або пройшли стандартну еквівалентну програму.
 4. Всі кандидати повинні відвідували одну з інформаційних сесій, що проводяться Mercy Medical Center-North Айові.

Зустріч вступним вимогам не гарантує участі в програмі Милосердя радіологічний Technology. Кращі кандидати будуть видаватися інтерв'ю в Mercy. Процес вибору точки на основі включає в себе:

 • Академіки: прогрес чи завершення коледжу A & P I і II з лабораторіями. Прогрес в досягненні ступеня бакалавра (мінімальний Associate). Мінімальний середній бал 2,5, мінімальний бал ACT 18 (випускників середньої школи, які не прийняли ACT до того не потрібно брати) і досягнення в галузі охорони здоров'я / Анатомія / наука / курси по математиці, пов'язаних.
 • Інтерв'ю: в тому числі міжособистісних навичок і придатності для досягнення успіху в практиці цієї професії
 • Допоміжна інформація: в тому числі медико-санітарної допомоги відповідного досвіду, посилання і есе

Для топ-кандидатів, остаточне прийняття залежить від успішного завершення інших попередніх умов курсів (див лістинг в розділі навчального плану) до початку програми і успішного завершення фізичного іспиту, екран наркотиків, перевірки даних, і пост-пропозиція екрану не раніше, ніж за 30 днів до початку занять радіологічний технологій в Mercy Medical Center - North Айові. Крім того, доказ CPR / BLS сертифікації або з BLS Американської асоціації серця: повинна бути надана Healthcare Provider або Professional рятувальника до початку програмування дати початку Американського Червоного Хреста в.

Там немає списку очікування. Заявники, які не приймаються і бажають бути розглянуті протягом наступного року повинні повторно подати заяву. Це включає в себе кандидатів, обраних в якості альтернативних кандидатів, які не розпочали програму в цьому році.

Завершення програми

Американський реєстр технологів радіологічний (ARRT) вимагає радіологічний випускників технології, щоб мати Вчений ступінь або вище, до прийняття державного іспиту з сертифікації. Ступінь не повинна бути в галузі радіаційної наук і може бути завершена до або під час виконання програми рентгенівського випромінювання. Таким чином, студенти програми Милосердя радіологічний Технологія повинна мати як мінімум диплом про закінчення коледжу, щоб завершити програму. Є кілька способів для виконання цього:

 1. курси Mercy & NIACC, як зазначено в розділі навчального плану
 2. До ступеня з будь-якого акредитованому послесреднего установи * **
 3. Оздоблення ступеня з будь-якого акредитованому післяшкільного установи; План-ступінь прогресії повинна бути схвалена директором програми * **

*Повинен включати в коледж Медична термінологія I курсу, (мінімум 2 ш) з мінімальним балом С.

**Анатомія і фізіологія I і II з лабораторіями, з мінімальним балом С. Вищевказані курси повинні бути протягом останніх п'яти років, і обидва Анатомія і фізіологія курсів в тій же установі, щоб забезпечити повне секвенування інформації.

Опції # 1 і # 3: Студенти, які хочуть, щоб закінчити загальноосвітні курси в минулому другий термін Мерсі потрібно буде отримати схвалення викладачів і оцінюватися на індивідуальній основі випадку. Жоден студент не буде дозволено вийти за межі 30 днів після завершення програми радіологічний технології, як це буде в значній мірі вплинути на здатність студента успішно здати сертифікаційний іспит ARRT.

Варіант № 1: The NIACC ААС Ступінь в радіологічний технології потрібно як мінімум 17 ш на рівні коледжу курси загальної освіти (курси розвитку не відповідають вимогам) і 3 ш медичної термінології. Для заявників зі значними кредитами коледжу, які не NIACC: навіть якщо передача попередні курси NIACC, як мінімум 20 ш при NIACC потрібно виконати AAS радіологічні технології ступеня. Студенти повинні підтримувати 2.00, щоб задовольнити вимоги NIACC ступеня. Рекомендується, щоб у вас є якомога більше необхідних 20 ш, проведеної до початку програми Милосердя радіологічний Technology. Продовження в програмі милосердя залежить від успішного просування на курсах NIACC, перерахованих в розділі навчальних програм.

Кар'єра

Радіологічний Технологи працювати:

 • Лікарні та клініки
 • Які перебувають у приватній власності об'єкти
 • офісів лікаря, які надають радіологічні послуги
Останнє оновлення Сер 2016

Про навчальний заклад

North Iowa Area Community College (NIACC) is a nationally-ranked, two-year institution located in North Central Iowa that serves students of all ages and abilities. Starting in 1918 as Mason City Juni ... Детальніше

North Iowa Area Community College (NIACC) is a nationally-ranked, two-year institution located in North Central Iowa that serves students of all ages and abilities. Starting in 1918 as Mason City Junior College, NIACC has the distinct privilege of being the oldest Iowa community college. In 2018, NIACC will be celebrating the College’s 100 year anniversary of providing an education to our students... Згорнути