Keystone logo

15 Охорона здоров'я Програми в Охорона здоров'я Фізіотерапія Спортивна терапія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Охорона здоров'я
  • Фізіотерапія
  • Спортивна терапія
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (15)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Охорона здоров'я Програми в Охорона здоров'я Фізіотерапія Спортивна терапія

Що таке спортивна терапія?
Спортивна терапія – це використання фізичної активності та вправ для покращення фізичного та психічного здоров’я людини. Його можна використовувати для запобігання або лікування травм, покращення продуктивності та досягнення інших цілей, пов’язаних зі здоров’ям. Спортивні терапевти працюють з різними клієнтами, включаючи спортсменів, тренерів і батьків. Вони також можуть працювати з іншими медичними працівниками, такими як лікарі та фізіотерапевти.

Що я можу зробити зі ступенем зі спортивної терапії?
Ступінь у спортивній терапії може привести до кар'єри спортивного терапевта, тренера або фізіотерапевта. Випускники також можуть працювати з іншими медичними працівниками, такими як лікарі та фізіотерапевти.

Навіщо вивчати спортивну терапію?
Спортивна терапія важлива, оскільки вона може допомогти покращити фізичне та психічне здоров’я людини, запобігти або лікувати травми та підвищити ефективність. Спортивні терапевти працюють з різними клієнтами, включаючи спортсменів, тренерів і батьків. Спортивні терапевти працюють з клієнтами, щоб допомогти їм покращити своє фізичне та психічне здоров’я. Вони також можуть працювати з іншими медичними працівниками, такими як лікарі та фізіотерапевти.
Ступені спортивної терапії
Ступені спортивної терапії доступні на рівнях асоційованого, бакалавра та магістра. Програми магістратури та бакалавра зазвичай тривають від двох до чотирьох років, тоді як програми магістратури можуть тривати до шести років. Спортивні терапевти зазвичай повинні мати ліцензію в штаті, в якому вони практикують.

Що я буду вивчати під час отримання ступеня спортивної терапії?
Під час програми спортивної терапії студенти вивчатимуть курси з анатомії, фізіології та кінезіології, вони також дізнаються про профілактику та лікування травм, а також про те, як покращити продуктивність. Спортивні терапевти зазвичай повинні мати ліцензію в штаті, в якому вони практикують.