Keystone logo

4 Охорона здоров'я Програми в Охорона здоров'я Охорона психічного здоров'я Психологія Сімейна психологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Охорона здоров'я
  • Охорона психічного здоров'я
  • Психологія
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Охорона здоров'я Програми в Охорона здоров'я Охорона психічного здоров'я Психологія Сімейна психологія

Що таке сімейна психологія?
Сімейна психологія - це наукове вивчення сімейної динаміки та способів взаємодії сімей одна з одною. Він зосереджується на тому, як сім'ї функціонують з точки зору їхніх стосунків, спілкування та загальної структури. Сімейні психологи працюють над тим, щоб зрозуміти, як сім'ї взаємодіють і як вони можуть покращити свої стосунки. Вони також допомагають сім’ям у кризові часи, такі як розлучення чи смерть. Сімейні психологи також працюють з дітьми та підлітками, щоб допомогти їм впоратися з сімейними проблемами. Вони можуть працювати з батьками, щоб навчити їх ефективним батьківським навичкам або допомогти сім'ям вирішити складні проблеми, такі як зловживання психоактивними речовинами або домашнє насильство. сімейні психологи також можуть надавати терапію сім'ям, які переживають важкі часи.

Що я можу зробити зі ступенем сімейної психології?
Ступінь у галузі сімейної психології може привести до кар’єри в дослідницькій, викладацькій або клінічній практиці. Сімейні психологи можуть працювати в лікарнях, клініках, приватних практиках або дослідницьких лабораторіях. Вони також можуть працювати в школах, державних установах або організаціях, які надають послуги сім'ям. Багато сімейних психологів також обирають кар'єру в галузі освіти або державної політики.

Різні типи ступенів сімейної психології
Ступінь бакалавра сімейної психології зазвичай займає чотири роки. Під час навчання ви будете вивчати такі теми, як сімейна динаміка, розвиток людини та спілкування. Ви також матимете можливість взяти участь у стажуванні або польових практиках. Ступінь магістра сімейної психології зазвичай займає від двох до трьох років. Під час навчання ви проходите курси поглибленого рівня з таких тем, як психопатологія, оцінка та втручання. Ви також матимете можливість провести дослідження та написати дисертацію. Ступінь доктора сімейної психології підготує вас до кар’єри в дослідницькій або клінічній практиці. Під час навчання ви проходите курси поглибленого рівня з таких тем, як психопатологія, оцінка та втручання.