Університети в

Детальна інформація про різні місця навчання

Перейдіть за вказаними нижче посиланнями, щоб прочитати про навчання в різних країнах. Там ви знайдете загальні факти про країну, дізнаєтеся про особливості місцевої системи вищої освіти, вартості навчання, структури навчання на навчальний рік, освітні можливості для іноземних студентів та багато іншого. Ви також знайдете деякі корисні поради і практичну інформацію про медичне страхування, процедуру отримання студентської візи і вартість проживання.

Навчання в галузі охорони здоров'я у світі

Університети, медичні коледжі, установи громадської охорони здоров'я, коледжі підготовки медичних сестер, ветеринарні школи та інші освітні установи по всьому світу пропонують різноманітні освітні програми та курси в області охорони здоров'я, такі як бакалаврат, магістратура, аспірантури та інші програми післядипломної підготовки. У глобальному контексті, область медичних досліджень і охорони здоров'я стрімко розвивається і підтримується діяльністю таких глобальних організацій як Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) та Програма розвитку ООН (ПРООН). Різні ступені, пропоновані медичними закладами, зазвичай діляться на дві категорії: академічні або професійні. Академічні ступені в галузі охорони здоров'я призначені для студентів, які зацікавлені в наукових основах охорони здоров'я, які хочуть отримати кар'єру в галузі викладання, дослідження, аналізу політики, розвитку біотехнології та фармацевтики. Професійні програми з охорони здоров'я мають практичну спрямованість і здійснюють підготовку фахівців для роботи в різних установах охорони здоров'я, таких як лікарні, приватні клініки, медичні кабінети, будинки постійного догляду, громадські центри охорони здоров'я, амбулаторні центри тощо. У будь-якому випадку, програми в області охорони здоров'я користуються великою популярністю серед студентів по всьому світу і дозволяють вносити реальні зміни в життя людей. Список спеціалізацій, які доступні з охорони здоров'я, практично нескінченний, проте можна перерахувати найбільш поширені, такі як медицина, сестринська справа, стоматологія, фармація, харчування, менеджмент у сфері охорони здоров'я, суспільна охорона здоров'я та ветеринарія.

Студенти все частіше обирають навчання за кордоном для отримання вищої освіти в області охорони здоров'я. Кількість іноземних студентів продовжує зростати на всіх рівнях вищої освіти. Відповідно до даних, отриманих інститутом статистики ЮНЕСКО (UNESCO UIS), кількість студентів, що навчаються за кордоном, більше ніж 4 мільйони чоловік, що в два рази перевищує кількість іноземних студентів в 2000 році, яка була 2 мільйони. Серед найбільш популярних країн для іноземних студентів традиційно залишаються США, Великобританія, Франція, Австралія і Німеччина, ці країни продовжують залучати студентів з усього світу своїм високим рівнем і якістю освіти. У той же час, починають виникати нові центри світової освіти, особливо це відноситься до країн Східної Азії і країн Тихоокеанського регіону, а також до Центральної і Східної Європи, де також спостерігається зростання стандартів вищої освіти. Найбільша кількість іноземних студентів приїжджають з Китаю, Індії, Республіки Корея, Німеччини, Саудівської Аравії і Франції. На додаток до іноземних студентів, які приїжджають на навчання, все більша кількість студентів в усьому світі проходять навчання на дистанційних та онлайн програмах в іноземних університетах.

Існує безліч причин, чому студенти вирішують вивчати медичні науки за кордоном, зокрема:

  • Можливість вступити на одну з найкращих програм в галузі охорони здоров'я у світі або на програму зі спеціалізацією, яка пропонується лише в певній країні чи регіоні.
  • Можливість випробувати іншу систему освіти та відкрити нову сторону обраної спеціалізації. Фахівці в галузі охорони здоров'я, які мають досвід міжкультурної комунікації і тонке розуміння психології на міжнаціональному рівні, користуються попитом, оскільки такий досвід останнім часом стає дуже важливою перевагою для професійної реалізації.
  • Можливість повного занурення в іноземне мовне середовище, якщо мова навчання і спілкування відрізняється від рідної мови іноземного студента.
  • Розширення можливостей працевлаштування. Міжнародний досвід серед кандидатів на роботу високо цінується роботодавцями і в багатьох випадках студенти можуть знайти роботу як у себе на батьківщині, так і за кордоном.

Деякі з найважливіших факторів, які слід враховувати при виборі країни для навчання, є вартість програми, витрати на проживання, якість освіти, необхідні мовні навички та форма навчання - очна, очно-заочна, дистанційна або онлайн навчання. Пам'ятайте, що навчання за кордоном не повинно залишити вас без грошей, оскільки існує безліч стипендій для іноземних студентів, пропонованих як державними органами, так і приватними організаціями.

Почніть шукати ідеальну програму навчання, подивіться на різні варіанти навчання на програмах з охорони здоров'я в університетах та медичних коледжах з усього світу. Якщо ви вже знаєте, де ви хочете вчитися, можете перейти до перегляду освітніх закладів в обраній вами країні. Якщо ви все ще не визначилися, саме час розглянути всі доступні варіанти отримання освіти з охорони здоров'я в будь-якій точці світу!

Детальніше Згорнути