Ben-Gurion University of the Negev: The Medical School for International Health

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в медичній школі міжнародного охорони здоров'я (MSIH)

Медична школа міжнародного охорони здоров'я (MSIH) в Університеті Бен-Гуріон в Негеві (BGU) є першою і єдиною медичної школа в світі, щоб включити глобальні компоненти здоров'я в усі чотири роки основний MD навчального плану. Ми пропонуємо програму MD, яка готує вас до кар'єри виходить далеко за межі лікарні або приватної клініки. Отримайте необхідну підготовку на медичну практику під час вирішення проблем глобального охорони здоров'я - і реальний вплив.

З класами повністю англійською мовою, програма MD викладаються досвідченими лікарями з особистою участю в глобальному охороні здоров'я. Разом ми прагнемо до підготовки нового покоління лікарів, які мають повне уявлення про здоров'я у всьому світі - практикувати вони ліки на місцевому або міжнародному рівні.

Захоплюючі Шлях до Residency З три років навчання і навчання в Ізраїлі, четвертий рік факультативи в Північній Америці, і вісім тижнів глобального клерк здоров'я на одному з наших сайтів по всьому світу, наша програма MD покликана забезпечити захоплюючий шлях до резидентури в США , Канада і за її межами. ставки Збіг для MSIH випускників паралельних ставок матчу топ медичних програм в США, з більш ніж 90% студентів, що відповідають одному зі своїх кращих виборів осілості за останнє десятиліття.

Студент з Statue Бен-Гуріон

Як мій MD Фокус на Global Health?

Наша програма має комплексний підхід до глобального охорони здоров'я і міжкультурної медицині. Навчальний план передбачає всебічну освіту в галузі медицини та клінічної підготовки, із зосередженим глобальним охороною здоров'я курсовими, концепціями, проблемами і практикою в усьому. Будучи студентом MSIH, ви будете брати участь в масиві глобальних компонентів охорони здоров'я та медичні, в той числі: • Конкретних глобальних модулів для здоров'я, таких як тропічні хвороби, народження як Issue з прав людини, харчування, старіння, анатомії міського охорони здоров'я для бідних і в недостатній мірі, ВІЛ / СНІД, Міжнародне зміцнення здоров'я, міграція та здоров'я, туберкульоз, серцево-судинні захворювання в країнах, що розвиваються і інших відповідні темах • Клінічні clerkships, що забезпечують вплив різних пацієнтів з бедуїнами на півдні Ізраїлю і ефіопські громади, а також іммігрант з колишнього СРСР Союз, Африка, Північні і Південна Америка і Близький Схід • Вісім тижнів в глобальній ротації охорони здоров'я в різних місцях по всьому світу, такі як Індія, Непал, Філіппіни, Шрі-Ланка, Перу, Мексика і Ефіопія • річного курсу в клінічному і глобальна медицина, яка охоплює історію, найважливіші поняття і практику і виникають проблеми в області • курсів по епідеміології і антропології, підкреслюють дем ographic і культурні питання • Курсу в біостатистиці, що розвиває навички, щоб написати науково-дослідницьку роботу високої якості за темами, що мають відношення до глобальних проблем охорони здоров'я • Інтерактивний семінар, який пропонує крос-культурні клінічні навички спілкування і моделювання

Візитні Місця розміщення

ординатура графік 2017 Остаточний варіант

Розташування

Беер Шева

Ben Gurion University of the Negev: Medical School for International Health

Address
Caroline House, Beersheba, 84105, Israel
84105 Беер Шева, Південний округ, Ізраїль
Веб-сайт
Телефон
+1-844-422-6744 (USA)

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія