Прочитайте офіційний опис

Вважається одним з найстаріших університетів Індонезії, UNIVERSITAS GADJAH MADA служить опорою освітнього пробудження в Індонезії і претендує бути захисником і розповсюджувачем Pancasila.

На UNIVERSITAS GADJAH MADA студенти отримують широкий спектр можливостей для розвитку творчості та інновацій у своїх сферах завдяки підтримці сучасної інфраструктури та інформаційних технологій. Як університет світового класу, UGM приділяє велику увагу дослідницькій діяльності, мотивуючи викладачів, а також студентів, проводити та публікувати свої дослідження. Крім того, ці зусилля активізуються через створення 25 навчальних центрів з різних наукових напрямків. UGM обладнаний чистими ресурсами 3608 викладачів і 4324 працівників, які наполегливо прагнуть зробити UGM кращим університетом і видатним освітнім посиланням в Індонезії.

Представляємо UGM

UNIVERSITAS GADJAH MADA є індонезійським громадським дослідницьким університетом ліги плюща, розташованого в місті Джокьякарта, Індонезія, заснованому 19 грудня 1949 року. UGM є найстарішим і найбільшим вищим навчальним закладом Індонезії. Розташований у місті Джокьякарта, Індонезія, університет на 360 акр складається з 18 факультетів, 68 навчальних програм, 23 дипломних програм, 104 магістерських та спеціалізованих навчальних програм, 43 програми докторантури.

Вона нараховує приблизно 55 000 студентів, 1187 іноземних студентів і 2500 членів факультету. UNIVERSITAS GADJAH MADA вважається одним з найпрестижніших університетів Індонезії.

УГМ впроваджує область освіти, що є кроком університетів у створенні сприятливого середовища для безперервності процесу навчання. Ці зусилля проводяться в контексті розвитку мультидисциплінарного співробітництва та реагування на екологічні питання для досягнення бачення університету. Деякі кроки зменшують забруднення та викиди вихлопних газів автомобіля, розвиток пішоходів, обмеження транспортних засобів, що входять до кампусу, будівництво нових гуртожитків на території кампусу, розробка кишень для паркування, посадка зелених дерев та багато іншого.

Спеціальний регіон Джокьякарта, де розташований УГМ, є однією з найменших провінцій в Індонезії і широко відомий як центр яванської культури, а також як центр навчання. Вона має 3,400,000 жителів, 511,000 з яких проживають у місті Джокьякарта. Його призначення як центр навчання відзначається існуванням 120 державних і приватних вищих навчальних закладів, у яких навчається понад 300 тис. Студентів.

Бачення

Бути відмінним і інноваційним університетом світового класу, пронизаним національними культурними цінностями, заснованими на Панкасілі, як державна ідеологія, присвячений інтересам нації і людству.

Місія

Проводити освіту, наукові дослідження, громадські роботи, а також збереження і розвиток знань, які є чудовими і корисними для суспільства.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

UNIVERSITAS GADJAH MADA

Створений 5 березня 1946 року, факультет медицини, охорони здоров'я та сестринської справи UNIVERSITAS GADJAH MADA (FK-KMK UGM) швидко зростав і розвивався протягом багат ... [+]

Створений 5 березня 1946 року, факультет медицини, охорони здоров'я та сестринської справи UNIVERSITAS GADJAH MADA (FK-KMK UGM) швидко зростав і розвивався протягом багатьох років. FK-KMK UGM позиціонує себе як провідний університет в Індонезії, Азії та світі. Тисячі випускників закінчили і пофарбували сектор охорони здоров'я в Індонезії та в усьому світі. Розташований в кампусі з тропічним кліматом, приємна атмосфера і забезпечені різними зручностями, які підтримують освіту, дослідження і громадські роботи. Бачення школи медицини має бути відмінною національною програмою медичної освіти, яка є новаторською, глобалізованою та вищою, а також служити інтересам нації та людства з професійною підтримкою людських ресурсів. Етапи навчання в навчальній програмі для студентів ФК-КМК УГМ включають 3. 5-річний етап факультету, 2 роки професійної фази та 1 рік стажування.... [-]

Індонезія Yogyakarta
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
7 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою