Прочитайте офіційний опис

¿Qué es la Academia de Psicoanálisis? - Встановіть можливість встановлення, формування та усунення несправностей, що виникли внаслідок вибухонебезпеки.

É quién va dirigido? - Для всіх зацікавлених осіб і професіоналів, які займаються медичним обслуговуванням, ви можете скористатися всіма можливостями для інтернаціональних і середніх людей.

¿По-перше, в академії психології? - Університет Зігмунда Фрейда заснував університет, який спеціалізується на знаменитій континенті в Європі.

Академія псіхоанологічних досліджень, що проводиться в Університеті Зігмунда Фрейда, є основою для формування вищої освіти в Україні.

Визначте фундаментальний фундаментальний підхід до доктрини доктора філософії, який висвітлює ситуацію, пов'язану з діяльністю, а також комерційною спроможністю, що стосується виключення просвітницької справи, а також літератури.

Щоб запобігти виникненню викидів, ви можете скористатися формою випуску і вичерпати вхідні дані, а також розширити загальну кількість людей.

На даний момент ви можете скористатися послугами професійних спеціалістів, які займаються розробкою, а також надають послуги з амплітудної реабілітації.

Модальдад традиційно спроможний надати посадові особи, які мають додаткову допомогу, і повністю поширюють віртуальний журнал, який надійшов до бібліографічного матеріалу, який реалізується, взаємодіючи з іншими викладачами.

Крім того, ви можете скористатися цією програмою, тому що ви не можете скористатися персональним персоналом, а також забезпечити індивідуальну індивідуальну підготовку випускникам вищого навчального закладу.

Завершуючи цю роботу, ви маєте намір обговорити особливу особливість та теорію, а також розширити можливості університету Зігмунда Фрейда.

Доступні навчальні програми:
іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Academia de Psicoanalisis

Зігмунд Фрейд у створенні психоаналітичної доктрини продемонстрував, що всі наші поведінки, почуття і способи спілкування один з одним визначаються несвідомими мотивами, ... [+]

Курс теоретико-практичної спеціалізації напівфактного характеру 10 теоретичних годин і 10 практичних годин на місяць.

Теоретичні заняття: проводяться в місті Мадрид, Іспанія в останню п'ятницю і суботу кожного місяця. Ці зустрічі:Стабільний навчальний колектив Академії психоаналізуПрофесіонали з Іспанії спеціалізуються на конкретних темах, що належать до кожного модуляОдин викладач на місяць з команди Зігмунда Фрейда в Приватбанку в ВідніНавіщо вчитися в Академії психоаналізу... [-]
Іспанія Madrid
інформація
іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою