University CEU - Cardenal Herrera

Введення

Прочитайте офіційний опис

CEU Карденал Herrera Університет є частиною Фонду Сан-Пабло ЦЄУ університету, навчальний заклад, некомерційне належить ACDP і високого рівня більш ніж 75-річний досвід роботи в галузі освіти. Фонд був відкритий в Валенсії в 1971 році і затверджений Закон про створення університету в 1999 році, що дозволило нам стати першим приватним університетом у Валенсії в міжнародних рейтингах і чотирьох провідних іспанських університетів.

CEU Карденал Herrera Університет пропонує навчання та інноваційну програму навчання, в якому студент грає центральну і активну роль, слідуючи моделі найпрестижніших університетів у світі, пропонуючи тверде освіту, якість і показуючи реальна міжнародна воля. Кожна група, сформована для практичної роботи складається з невеликого числа студентів. Таким чином, наші студенти, як тільки їх завершення навчання, увійде в світ праці в будь-якій європейській країні, що дає їм широкий спектр можливостей. Крім того, у нас є багато угод, що дозволяють студенти проводити стажування в зовнішньому, а не тільки в Іспанії, але і в затверджених центрах, присутніх в більшості європейських країн, і в багатьох установах за межами Європи.

наша місія

Ми католицький університет, піонер в області розробки інноваційних освітніх проектів. Наша мета полягає в тому, щоб гарантувати, що люди, які тут вчаться включати дисципліни вони вчаться, і це може в подальшому розвивати свою роботу з цілісністю і відповідальністю. Ми підтримуємо гуманістичні цінності християнського натхнення, які визначають наш спосіб мислення і дій на благо суспільства.

Ми прагнемо донести до світової спільноти:

 • Люди повністю навчені і підготовлені внести свій вклад в розвиток суспільства і поліпшення навколишнього середовища.
 • Гарне дослідження, виробляє знання та інновації.
 • Підприємницький дух , який може бути застосований до економічних і соціальних проектів.

наше бачення

Ми прагнемо об'єднати наш університетський сайт міжнародний, Його новаторський дух і підприємницька дію, так що він передає ці цінності університетської спільноти, які згодом передати їх звернутися до компанії.

Наша мета полягає в тому, щоб якість поїзда люди в усіх відношеннях - інтелектуальної, професійної та людської - і ми постійно шукаємо для поліпшення навчання.

Університет матиме, сам по собі або через своїх випускників, вплив на суспільство, сприяючи його поліпшенню, Він також хоче, щоб стати міжнародним еталоном в галузі вищої освіти.

8 причин, щоб вибрати CEU Карденал Herrera Університет

1. Досконалість, загальне і персональну увагу освіту

Ми надаємо великого значення академічної і професійної кваліфікації, а також навчання наших студентів. Навчання за прості рамки курсу, і для нас, персоналізованого освіту має першорядне значення.

В університеті CEU Карденал Herrera, ми вважаємо, що перший рік є можливість для студентів, щоб вибрати свій майбутній напрямок і взяти на себе свою академічну зобов'язання, що буде запропоновано протягом навчання. З першого дня, студент буде підтримуватися завдяки близькості підтримується всіма вчителями, особистих зустрічей і університетської служби.

Вчителі добре знають, що їх роль не тільки вчити, а й для того, щоб студенти вчитися і дозрівають інтелектуально. Для того, щоб зробити їх викладацька робота виходить далеко за рамки курсу.

2. Мова навчання: ключовий актив

Одним з наших основних пріоритетів є також мовою навчання. Наші студенти мають доступ до багатьох курсів, що наша мова Сервіс пропонує протягом усього року:

 • Торговець порцеляновими виробами
 • English
 • іспанська
 • німецький

3. Стажування і зайнятості

Університет надає студентам відповідну інфраструктуру для їх підготовки, в якій вони зіткнуться з реальними ситуаціями. Ось де вони реалізують свої ранні стадії.

Крім того, університет конкретні послуги, заохочують і управляють студент розміщенням в іспанських та іноземних установах.

4. Національні та міжнародні обміни

Протягом навчального року ми пропонуємо студентам можливість навчатися в інших європейських університетах в рамках обмінних програм Erasmus +.

CEU Карденал Herrera Університет має більше 250 партнерських угод, підписаних з європейськими та американськими університетами.

Наш офіс Mobility організовує протягом року інформаційних сесій для інформування студентів всіх міжнародних можливостей для розвитку, доступних для них. Вони забезпечують таку ж якість послуг для студентів, що виїжджають за кордон.

5. обладнання

Ми пропонуємо нашим студентам кращі ресурси і кошти для того, щоб вони могли завершити свої навчальні (лабораторії, стоматологічні клініки, ветеринарні лікарні, ферми, комп'ютерні кімнати, бібліотека ...).

6. Міжнародні телефонні

Понад 1300 студентів нашого університету є міжнародними. Вони приходять з усього світу обрали CEU Карденал Herrera університет не тільки для академічних знань, а й для його розташування.

Іноземні студенти також добре інтегруються з нашим університетом в якості національних студентів. Всі вони мають повний доступ до послуг, пропонованих нашою організацією. Ми також пропонуємо ексклюзивні послуги з урахуванням конкретних потреб міжнародних студентів.

7. Класифікація та наукові дослідження

CEU Карденал Herrera університет входить в число чотирьох кращих іспанських університетів з досліджень (Shanghai рейтингу Expanded, IWhen, Рейтинг Internacional SCImago). Вона також є приватним університетом Найвище місце в Валенсії.

Наша установа займається науковими дослідженнями (понад 1,3 млн євро інвестицій і більше 40 проектів) з метою розробки та оптимізації академічних знань, які приносять користь нашим студентам і, в цілому, компанія ,

8. Бажана місцевість

Регіон Валенсії займає привілейоване становище на узбережжі Середземного моря. Він розташований на східному узбережжі Піренейського півострова, що дозволяє йому насолоджуватися помірним кліматом і приємним протягом всього року. З площею 23,505 км2 і близько 500 км берегової лінії, вона межує на півночі Каталонії і півдні регіону Мурсії і межує спільноти Кастилія-Ла-Манча і Арагона на захід.

Регіон Валенсія розділена на три провінції: Аліканте, Кастельон і Валенсія, його столиці. Університет CEU Карденал Еррера в трьох провінціях в університетському містечку. Валенсія в цифрах:

 • 800 000 жителів
 • Третій місто в Іспанії
 • 2000 років історії
 • 7 км пляжів
 • 45 музеїв
 • 16 театрів
 • 30 парків і садів
 • Понад 300 пам'ятників, будівлі та історичні місця
 • Більше 1700 ресторанів
 • 600 конференцій / заходів на рік
 • Річна температура: 17,9ºC
 • Більше 300 сонячних днів в році

Розташування

Монкада

Universidad CEU Cardenal Herrera

Address
46113 Монкада, Валенсія, Іспанія
Телефон
+34 961 36 90 00

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія