Scuola Superiore Sant'Anna

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Scuola Superiore Sant'Anna була заснована в 1987 році шляхом злиття двох коледжів: Pacinotti коледжу та коледжу медичного права. Це громадський університет, де гідності і талант рахунок. Перевага в навчанні та наукових досліджень, інтернаціоналізації, взаємодії з ринком праці, - ось завдання Scuola Superiore Sant'Anna, який пропонує навчання та курси підвищення кваліфікації в галузі економіки та управлінських наук, юридичних наук, політології, сільськогосподарських наук та біотехнології, медичної Наука і промислове та інформаційної техніки. Scuola Superiore Sant'Anna є наукове співтовариство, де викладацький склад і дослідники взаємодіють зі студентами на основі безперервного обміну культурними та інтелектуальними ідеями.

Акредитація та академічні повноваження

У державних вищих навчальних закладів, Scuola Superiore Sant'Anna акредитований урядом Італії через Міністерство освіти, університетів і досліджень.

Scuola Superiore Sant'Anna в світі

Дослідження, проведені в Scuola Superiore Sant'Anna призвело до збільшення числа топ-рівня міжнародних колаборацій. Крім того, кілька були укладені угоди між Scuola Superiore Sant'Anna і різних зарубіжних університетів, що ведуть до розвитку міжнародного магістра курси, семінари та конгреси, а також обміни студентами, викладачами та дослідниками. Scuola Superiore Sant'Anna також успішно здійснюється передових форм наукових і технологічних співробітництва, створення спільних науково-дослідних лабораторій з університетами та науково-дослідними центрами за кордоном.

міжнародні відносини

Одним з головних пріоритетів Scuola Superiore Sant'Anna є інтернаціоналізація, яка стосується як навчальні програми та спільні дослідження. Міжнародний профіль Scuola Superiore Sant'Anna підтверджується високим відсотком студентів з-за меж Італії.

Там Scuola пропонує докторських програм і міжнародних докторських відкриті для італійців, європейські та неєвропейські громадяни та дипломні курси у співпраці з італійських і зарубіжних університетів, як для італійських та іноземних студентів.

Міжнародні програми включають міжнародні майстри, серед яких програми Erasmus Mundus.

The Scuola Superiore Sant'Anna міжнародних відносинах організована в рамках міжнародних конвенцій з престижних університетів і дослідницьких центрів. До них відносяться більшість наукових напрямів і включати навчання, досліджень та студентської мобільності.

Scuola Superiore Sant'Anna сприяє інтернаціоналізації, заохочуючи своїх студентів на навчання за кордон з літніх шкіл і довгострокових стажувань.

Розташування

Основні будівлі Scuola Superiore Sant'Anna знаходяться в центрі Пізи, в чотирнадцятому столітті бенедиктинського монастиря, який був повністю відновлений і перетворений на сучасний кампус: він складається з двох основних лекційні зали, бібліотека, лінгафонний кабінет, багато адміністративні офіси і викладачів номера, комп'ютер зал і кілька студентські гуртожитки. Scuola Superiore Sant'Anna також володіє іншими будівлі, які будинок інститути та численні лабораторії, дослідницькі центри, і адміністративний персонал.

Розташування

Піза

SSSUP

Address
Piazza Martiri della Libertà,
33 - 56127 Піза, Тоскана, Італія
Телефон
+39 050 883111

Програми