UCBM Università Campus Bio-Medico Di Roma

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Університет гуманітарних наук

Римський університет Campus Bio-Medico був заснований у 1993 році з метою відновлення до біомедичних наук цінності людського життя та особистості як центрального фокусу. Молоді люди пропонують культурну, професійну та людсько-орієнтовану програму академічного утворення, засновану на єдності різних дисциплін відповідно до поняття університету як спільноти студентів та викладачів. Невід'ємною частиною цього проекту є Університетська лікарня Campus Bio-Medico, де вимір людської служби вступає в повну силу, в особливому досвіді хвороби і хвороби. Римський університет біомедичної культури є юридично визнаним приватним університетом (Указ міністрів від 31 жовтня 1991 року).

Спочатку Університет запропонував курс з медицини та хірургії та диплом в галузі сестринської науки (згодом номінований ступінь з догляду). В даний час ми пропонуємо вісім курсів.

Територія Trigoria Campus тепер включає в себе навчальний комплекс «Trapezio», Університетську лікарню, Центр медичних та біоінженерних досліджень (PRABB) та Центр охорони здоров'я для літніх людей (CESA).

Спільною метою є формування молодих людей з пристрастю до дійсності, для світу та середовища, в якому вони живуть, для професії, яку вони готуються вступити, і для втілення в них концепції роботи як досвіду особистісного зростання та реалізації. і інструмент, за допомогою якого можна служити іншим .

Місія та фон

Науки про людину

Римський університет Campus Bio-Medico сприяє інтегрованому навчанню, дослідженням і структурам охорони здоров'я, переслідуючи в якості основного кінця всієї своєї діяльності благо людської особистості. Університет пропонує студентам формаційний досвід, спрямований на стимулювання їх культурного, професійного та людського зростання, пропонуючи придбання навичок у дусі служіння. Вона пропагує знання, міждисциплінарність наук і дослідження в усіх галузях, які сприяють загальному доброму людській особистості. Пацієнтів турбують в єдності своїх матеріальних і духовних потреб, згідно з поглядом на життя, відкритим для концепції трансцендентності.

Університет регулюється Статутами, які відповідають цілям та принципам заснування Установи, відображеним у Статуті цілей та Етичному кодексі. 23 липня 2015 року Виконавчий комітет затвердив Загальний регламент та Загальні положення Академічного університету.

116127_people-woman-coffee-meeting.jpg

Історія університету Римського університету Bio-Medico

1988 - Єпископ Альваро дель Портільо, прелат Opus Dei, запропонував ряду фахівців і викладачів створити університетську клініку в Римі, яка могла б запропонувати відчутні рішення проблеми болю і хвороб, керуючись християнським духом служби. Було створено початкову робочу групу, яка називалася "Pensatoio" (буквально: "Think-tank"), щоб дати конкретну відповідь на пропозицію єпископа Альваро через створення інституту справжнього досконалості, який витримав би випробування часом. Група вивчила можливість створення приватного університету та створення факультету медицини та хірургії з лікарнею, яка була прикріплена та безпосередньо керована ним.

 • 1990 - створена Асоціація Campus Bio-Medico, яка сприяє розвитку університету.
 • 1993 - Ліберо Istituto Universitario Campus Biomedico (CBM) почав свою діяльність, пропонуючи курс з медицини та хірургії, а також диплом в галузі сестринської науки (тепер ступінь медсестринства). Були створені Ромський університет друзів кампусу Bio-Medico.
 • 1994 - Відкрито Університетську лікарню, спочатку розташовану на вулиці Віа Лонгоні в Римі.
 • 1999 р. - створено факультет інженерії, який пропонує ступінь бакалавра та магістра в галузі біомедичної інженерії. Почався курс з дієтики. З заснуванням цього другого факультету, установа прийняла свою нинішню назву: "Università Campus Bio-Medico di Roma" (Campus Bio-Medico University of Rome).
 • 2000 - Відкрито Центр охорони здоров'я літніх людей (CESA), створений за підтримки Альберто Сорді на підставі того, що стане кампусом університету Trigoria (на південь від Риму).
 • 2001 р. - розпочато роботу спеціалізованих шкіл медичного і хірургічного факультетів. Школу безперервної освіти було створено для організації та координації магістерських курсів та курсів з безперервної медичної освіти (CME). Післядипломна служба університету тепер акредитована Міністерством охорони здоров'я як постачальник CME.
 • 2003 - Президент штату Карло Азеглі Чампі отримав працівників університету Римського університету Римського університету в Квірінале з нагоди 10-річчя заснування університету.
 • 2007 - Відкрито новий курс бакалавра з харчової науки та харчування людини, а через три роки - відповідний курс магістра.
 • 2008 - 14 березня відбулося відкриття нового університетського кампусу в Trigoria. Новий Університетський госпіталь та Розширений дослідницький комплекс з біомедицини та біоінженерії (PRABB), розташований поруч із вже існуючим Центром охорони здоров'я літніх людей (CESA), був офіційно відкритий. Онкологічний центр зайняв колишні приміщення штабу університету на вулиці Лонгоні в Римі. Розпочато новий курс з медичної радіологічної техніки та радіотерапії.
 • 2010 - Інженерний факультет виповнився 10 років і оновив свій навчальний план. 2010/2011 навчальний рік став свідком запуску курсу «Ступінь промислової інженерії», який є підготовчим курсом для отримання ступеня магістра з біомедичної інженерії та ступінь магістра хімічної технології для сталого розвитку. Через три роки після свого першого запуску перша група студентів закінчила курс з харчової науки та харчування людини.
 • 2013 - Університет відсвяткував свої перші 20 років життя відкриттям нового навчального комплексу. Завдяки своїй особливій формі будівля стала відома як "Трапеція" (буквально: "Трапеція"). Також у 2013 році Університет відкрив свій перший об'єкт, розташований за межами Риму, а саме: клініку амбулаторної психіатрії для дітей, підлітків та дорослих, що базується в Міланському центрі Мафальда Люс.
 • 2014 - Університетська лікарня отримує акредитацію Міжнародної комісії (JCI), завдяки повазі більш ніж 300 світовим стандартам якості та безпеки у сфері охорони здоров'я.
 • 2017 рік - Університетська лікарня закінчує будівництво нового заводу з випуску тригенерації для підігріву та кліматизації всієї лікарні та постачання електричних потреб (62%) будівель університету. Завод знижує також до 70% забруднення вуглекислого газу в навколишньому середовищі. Було підтверджено також акредитацію JCI ще на три роки.
 • 2018 р. - 25-річчя з дня заснування університету; початок процедури будівництва нових об'єктів університетського кампусу; активація ступеня фізіотерапії.

116128_adult-beautiful-beauty-953430.jpg

Розташування

Рим

Address
21 Via Álvaro del Portillo
00128 Рим, Лаціо, Італія

Кембридж

Address
Hughes Hall
CB1 2EW Кембридж, Англія, Великобританія