International Nurse Training

Введення

Прочитайте офіційний опис

INT Nurse Training Pty Ltd була побудована на пристрасті її генерального директора та засновника пані Sarita Mudaliar (RN) та її бажання виробити професійного, висококваліфікованого та кваліфікованого медперсоналу для сектору охорони здоров'я та допомоги в нашій громаді. Бажання поширюється на бачення того, що ці випускники стають довгостроковими, міцними професіоналами, мають кар'єру в області медсестер і Pathway до вивчення вищої освіти, включаючи реєстрацію медсестер. INT Nurse Training буде прагнути бути визнаним лідером якісної освіти у секторах охорони здоров'я та догляду, які продовжують надавати послуги, спрямовані на пацієнта, і здоров'я суспільства на передовій її цінностях.

Сестринська допомога для тих, хто потребує в нашій широкій спільноті, - це навички, які зростають у попиті, від промисловості, яка, у свою чергу, вимагає тільки найкращих кваліфікованих та найкваліфікованіших працівників, із задоволенням доглядаючи хворих, травмованих, слабких та людей у ​​віці. Це дуже корисні кар'єри з багатьма спеціалізованими опціями і Pathways , так як у вас є реальний вплив на життя людей щодня.

"Як зареєстрована медична сестра, яка працює більше 30 років, зараз я зосереджуюсь на підготовці тих, хто бажає бути частиною секторів охорони здоров'я та соціальної допомоги, доглядаючи за нашими найуразливішими та змінюючи їх життя. Навчання з нами буде важким, але корисним, оскільки ми робимо це належним чином, забезпечуючи найвищий рівень кваліфікованої підготовки у відмінних закладах, пов'язаних із провідними партнерами у галузі ».

Якщо ви захоплюєтесь медсестринською допомогою та забезпечуєте турботу і хочете розпочати цей Pathway як кар'єру, я вітаю вас і сподіваюся, що ви навчаєтесь з нами та зобов'язуєтеся надавати вам найкращу освіту.

"Сама перша вимога в лікарні полягає в тому, що вона не повинна робити хворих ніякої шкоди" - Флоренс Найтінгейл (RN)

Розташування

Сідней

Address
40 Phillip St, St Marys
Sydney, Australia

Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія