FH Gesundheit - Health University of Applied Sciences Tyrol

Введення

Прочитайте офіційний опис

Fh Gesundheit створює та передає знання про здоров'я на університетському рівні. При цьому fh gesundheit успішно виконує мандат на надання медичних послуг та соціальних послуг у Тіролі та пов'язує це зі змістом та академічним розвитком у професійній сфері. Якісні, прикладні дослідження слугують здоров'ю та здоров'ю населення.

Завдяки команді досвідчених, мотивованих та компетентних співробітників у навчанні та великій кількості практичних навчальних закладів, установ-партнерів у Німеччині та за кордоном, Gesundheit в даний час навчає більше 1000 студентів у секторі охорони здоров'я. У контексті обґрунтованої університетської освіти студенти розвивають навички, необхідні для підготовки до складних завдань і завдань повсякденного професійного життя та співпраці в міжпрофесійних командах.

Що ми бачимо:

  • Спеціалізація у навчальних програмах у сфері охорони здоров'я та соціальної сфери для догляду за тірольськими медичними та соціальними закладами
  • Зміст і академічний розвиток у професійній сфері
  • Сприяння міжпрофесійності
  • Якісне, прикладне дослідження, яке обслуговує здоров'я і здоров'я населення

модель

FH Gesundheit створює та передає знання відповідно до міжнародних стандартів у секторі охорони здоров'я. Наша відповідальність полягає в тому, щоб забезпечити ринок охорони здоров'я висококваліфікованими людьми.

Ми ставимо людей до центру

Гуманістичний образ світу і людини формує нашу корпоративну культуру. Ми діємо на майбутнє, відповідально і соціально компетентно. Ми викладаємо та підтримуємо здоров'я і постійне навчання.

Ми формуємо здоров'я

Наші студенти розробляють професійно-методичні, наукові, соціально-комунікативні та самокомпетентності у контексті практичної орієнтованої вищої освіти в галузі охорони здоров'я. Безперервний розвиток якості забезпечує актуальність, практичну актуальність та науковий характер наших програм FH, а також курсів підвищення кваліфікації.

Наші співробітники є перевіреними фахівцями у своїй області знань і передають сучасні знання відповідно до останніх дидактичних знань. Окрім того, у медичних закладах є компетентні викладачі, які працюють неповний робочий день, які добре знають особливі проблеми соціальної системи та системи охорони здоров'я.

Ми розвиваємо знання

Як міждисциплінарна установа, ми встановлюємо високі стандарти в навчанні, дослідженні та консалтингу. Підхід до підприємницької діяльності забезпечує виконання дослідницьких проектів, а також розробку нових програм підвищення кваліфікації та курсів підвищення кваліфікації.

Ми є визнаним партнером для національних та міжнародних інституцій у сфері охорони здоров'я та знаходяться в науковому обміні з давніми партнерськими установами Медичний університет Інсбрука, Університетом Леопольда-Францанса Інсбрук та Приватним університетом медичних наук, медичної інформатики та технологій.

Ми забезпечуємо мислення та навчання номерів

Наші співробітники та студенти підтримуються ефективними структурами та процесами у виконанні своїх завдань. Відкрита та систематична комунікація сприяє обміну та розвитку нових знань. Віртуальний і просторовий дизайн та обладнання підтримують навчання, викладання та дослідження на fh gesundheit.

Ми створюємо мережі

Студенти, випускники, співробітники, викладачі за сумісництвом, практичні тренери та партнери є послами наших принципів і цінностей. У сенсі навчання протягом усього життя ми залишаємось на зв'язку з випускниками.

власники

Власниками FHG - Zentrum für Gesundheitsberufe Tirol GmbH / fh gesundheit є Tirol Kliniken GmbH з 74% та приватний університет медичних наук, медичної інформатики та технологій (UMIT) з 26%.

Кар'єра на здоров'я

Здоров'я - це ваша компетентність, освіта та дослідження - ваша пристрасть? У університеті психології здоров'я / здоров'я прикладних наук Тиролу в Інсбруку ви відкриєте для себе широкий спектр завдань, які допоможуть студентам на шляху до медичної професії. Вбудований у високопрофесійні команди, ви працюєте в сучасному навчальному закладі, який оптимально підключений до мережі за межами Тіроля.

Розташування

Інсбрук

Address
Innrain 98
6020 Інсбрук, Тіроль, Австрія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія