Прочитайте офіційний опис

Fh Gesundheit створює та передає знання про здоров'я на університетському рівні. При цьому fh gesundheit успішно виконує мандат на надання медичних послуг та соціальних послуг у Тіролі та пов'язує це зі змістом та академічним розвитком у професійній сфері. Якісні, прикладні дослідження слугують здоров'ю та здоров'ю населення.

Завдяки команді досвідчених, мотивованих та компетентних співробітників у навчанні та великій кількості практичних навчальних закладів, установ-партнерів у Німеччині та за кордоном, Gesundheit в даний час навчає більше 1000 студентів у секторі охорони здоров'я. У контексті обґрунтованої університетської освіти студенти розвивають навички, необхідні для підготовки до складних завдань і завдань повсякденного професійного життя та співпраці в міжпрофесійних командах.

Що ми бачимо:

  • Спеціалізація у навчальних програмах у сфері охорони здоров'я та соціальної сфери для догляду за тірольськими медичними та соціальними закладами
  • Зміст і академічний розвиток у професійній сфері
  • Сприяння міжпрофесійності
  • Якісне, прикладне дослідження, яке обслуговує здоров'я і здоров'я населення

модель

FH Gesundheit створює та передає знання відповідно до міжнародних стандартів у секторі охорони здоров'я. Наша відповідальність полягає в тому, щоб забезпечити ринок охорони здоров'я висококваліфікованими людьми.

Ми ставимо людей до центру

Гуманістичний образ світу і людини формує нашу корпоративну культуру. Ми діємо на майбутнє, відповідально і соціально компетентно. Ми викладаємо та підтримуємо здоров'я і постійне навчання.

Ми формуємо здоров'я

Наші студенти розробляють професійно-методичні, наукові, соціально-комунікативні та самокомпетентності у контексті практичної орієнтованої вищої освіти в галузі охорони здоров'я. Безперервний розвиток якості забезпечує актуальність, практичну актуальність та науковий характер наших програм FH, а також курсів підвищення кваліфікації.

Наші співробітники є перевіреними фахівцями у своїй області знань і передають сучасні знання відповідно до останніх дидактичних знань. Окрім того, у медичних закладах є компетентні викладачі, які працюють неповний робочий день, які добре знають особливі проблеми соціальної системи та системи охорони здоров'я.

Ми розвиваємо знання

Як міждисциплінарна установа, ми встановлюємо високі стандарти в навчанні, дослідженні та консалтингу. Підхід до підприємницької діяльності забезпечує виконання дослідницьких проектів, а також розробку нових програм підвищення кваліфікації та курсів підвищення кваліфікації.

Ми є визнаним партнером для національних та міжнародних інституцій у сфері охорони здоров'я та знаходяться в науковому обміні з давніми партнерськими установами Медичний університет Інсбрука, Університетом Леопольда-Францанса Інсбрук та Приватним університетом медичних наук, медичної інформатики та технологій.

Ми забезпечуємо мислення та навчання номерів

Наші співробітники та студенти підтримуються ефективними структурами та процесами у виконанні своїх завдань. Відкрита та систематична комунікація сприяє обміну та розвитку нових знань. Віртуальний і просторовий дизайн та обладнання підтримують навчання, викладання та дослідження на fh gesundheit.

Ми створюємо мережі

Студенти, випускники, співробітники, викладачі за сумісництвом, практичні тренери та партнери є послами наших принципів і цінностей. У сенсі навчання протягом усього життя ми залишаємось на зв'язку з випускниками.

власники

Власниками FHG - Zentrum für Gesundheitsberufe Tirol GmbH / fh gesundheit є Tirol Kliniken GmbH з 74% та приватний університет медичних наук, медичної інформатики та технологій (UMIT) з 26%.

Кар'єра на здоров'я

Здоров'я - це ваша компетентність, освіта та дослідження - ваша пристрасть? У університеті психології здоров'я / здоров'я прикладних наук Тиролу в Інсбруку ви відкриєте для себе широкий спектр завдань, які допоможуть студентам на шляху до медичної професії. Вбудований у високопрофесійні команди, ви працюєте в сучасному навчальному закладі, який оптимально підключений до мережі за межами Тіроля.

Доступні навчальні програми:
  • німецький

Цей навчальний заклад також пропонує:

BSc

FH Gesundheit - Health University of Applied Sciences Tyrol

Як сертифікований лікар і медсестра, ви доглядаєте і доглядаєте за хворими і залежними людьми на свою власну відповідальність. З обережністю ви спостерігаєте і стежите за ... [+]

Професія і перспективиЯк виглядає ваша робота медсестри?

Як сертифікований лікар і медсестра, ви доглядаєте і доглядаєте за хворими і залежними людьми на свою власну відповідальність. З обережністю ви спостерігаєте і стежите за здоров'ям своїх пацієнтів, мешканців або клієнтів і підтримуєте їх у повсякденному житті. Ваша робота орієнтована на ті сфери, де людям, які перебувають під вашим наглядом, потрібна допомога та підтримка для відновлення свого здоров'я. У той же час, за допомогою вашої сестринської діяльності ви запобігаєте подальшим хворобам пацієнтів і сприяє здоров'ю людей різного віку.... [-]

Австрія Інсбрук
інформація
німецький
Денне навчання
6 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою