Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в один з найкращих і найбільш передових місць навчання в світі. З 1996 року факультет іноземних студентів підготував тисячі докторів медицини, Стоматологи (стоматологи) і фармацевтів.

Азербайджанський медичний університет (АМУ) заснована в 1930 році, є одним з найбільших і престижних вищих навчальних закладів в країні.

Є 5 факультетів, які включають в себе: Загальна медицина, медична профілактика, стоматологія (Стоматологія), військова медицина, аптечні.

Є в даний час 8000 студентів (в тому числі одна тисяча сто сімдесят один іноземних студентів), які навчаються в університеті. Курси викладаються через 74 наукових відділів всебічним штатом понад 1 628 кваліфікованих фахівців.

Є 5 факультетів, які включають в себе:

01. Лікувальна справа

За останні 10 років 2768 наукові праці співробітників факультету були опубліковані, 467 з них є довідники, довідник добавок та інших навчально-методичних робіт, тисячу сто сімдесят три є статті з журналів, 1128 є теза, 605 роботи опубліковані в наукові резюме зарубіжних країн і в матеріалах конференції.

02. ПРОФІЛАКТИКА MEDICAL

03. СТОМАТОЛОГІЯ

Стоматологія факультет Азербайджанського медичного університету був організований в 1954 році. Метою заснування факультету було забезпечити населення нашої республіки висококваліфікованими фахівцями стоматолога.

04. Військова медицина

05. аптечні

Кілька докторів хімічних і біологічних наук, які працюють в Азербайджані Національної академії наук є випускниками кафедри фармакології Азербайджанського медичного університету.

Азербайджан

У першому десятилітті цього століття Азербайджан був домом для однієї з найбільш швидко зростаючих економік в світі. Ведений швидким розширенням нафтогазового сектора, country, Äôs ВВП в три рази в період між 2003 і 2011 рр. Економічне зростання охолов в останні роки, але тим не менш, Азербайджан зробив дуже успішний перехід до розширення ринкової економіки, так як досягнення своєї незалежності від колишнього Радянського Союзу в 1991 році. Країна більше дев'яти мільйонів чоловік, Азербайджан знаходиться на перехресті Східної Європи і Західної Азії. Вона межує одразу з Туреччиною, Іраном і Росією, а також розділяє область з іншими колишніми радянськими республіками, включаючи Грузію і Казахстан.

Хто ми і що ми пропонуємо?

 • TRC коледжі частина TRC освітньої групи компаній.
 • Ексклюзивний в усьому світі представник АМУ.
 • Європейська компанія з європейським кодексом етики.
 • Багаторічний досвід.
 • Чи не агент, але університет представник

Постійні відділення зв'язку по всьому світу

Розміщення і підтримка

 • Студенти TRC коледжі AMU гарантували на розміщення спільного університетського містечка, якщо вони хочуть
 • Студенти TRC коледжі AMU мають вільний TV і Wi-Fi надається в своїх кімнатах
 • Студенти TRC коледжі AMU є пральна машина і холодильник, представлену в своїх кімнатах
 • Студенти TRC коледжі AMU мають TRC коледжі дорослих Mentor (Dr медицини)
АМУ

АМУ Дорогоцінний камінь азербайджанських університетів

 • Член Міжнародного регістра (з 1996 року)
 • Член Асоціації Чорноморських Університетів (з 1999 року)
 • Член Міжнародної асоціації університетів (з 2000 року)
 • Дійсний член Асоціації європейських університетів (з 2002 року)
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Azerbaijan Medical University

Стоматологія факультет Азербайджанського медичного університету був організований в 1954 році. Метою заснування факультету було забезпечити населення нашої республіки вис ... [+]

The Стоматологія факультет Азербайджанського медичного університету був організований в 1954 році. Метою заснування факультету було забезпечити населення нашої республіки висококваліфікованими фахівцями стоматолога.

З перших років іноземні студенти з - (Союзу незалежних Goverments), Lyria, Irag, Палестини, Афганістану, Пакистану, Туреччини, Ірану та інших країн навчаються з азербайджанськими студентами.... [-]

Азербайджан Баку
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Azerbaijan Medical University

Медичні працівники отримують на 'Робота Лікування' спеціальність на факультеті. Основні предмети медицини вивчаються в 1-3 курсів, клінічні предмети вивчаються на 4-6 кур ... [+]

Медичні працівники отримують на 'Робота Лікування' спеціальність на факультеті. Основні предмети медицини вивчаються в 1-3 курсів, клінічні предмети вивчаються на 4-6 курсах.

Деякі студенти, що розрізняються рівнем освіти мають можливість проходити практику в університетах різних країн (в Туреччині, Німеччині, США, Болгарії, Румунії, Італії) достроковий період диплом.

Талановиті студенти факультету приміряти на науково-дослідних робіт, актуальних проблем медицини студентського наукового товариства поряд з їх освіти.... [-]

Азербайджан Баку
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Azerbaijan Medical University

Історія освіти в галузі фармакології в Азербайджані починається з року 1938. Наш відділ фармакології готує висококваліфікованих фармацевта зі ступенем бакалавра і магістр ... [+]

Історія освіти в галузі фармакології в Азербайджані починається з року 1938. Наші Відділ фармакології готує висококваліфікованих фармацевта зі ступенем бакалавра і магістра на роботу в галузі охорони здоров'я, в тому числі галузі фармакології. Наш відділ вчить студента основи фармакології - пошук джерел лікарських засобів, методів контролю якості лікарських засобів та підготовки різних лікарських засобів. Студенти отримують знання і навички в області впровадження сучасних методів хімічного аналізу і покупки нових лікарських засобів. Студенти також отримати більш детальну інформацію про можливий вплив на організм медицини, а також для вивчення якості медицини.... [-]

Азербайджан Баку
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою